Можливість для людей з України

Expedícia / Krájanie a balenie pekárenskych výrobkov

FAJP, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 300 EUR/mesiacPríplatky a odmeny, nákup pekárenských výrobkov za zamestnanecké ceny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Preberanie čerstvého pekárenského tovaru z výroby.
  • Príprava obalov a etikiet.
  • Manipulácia s tovarom, balenie a krájanie pekárenských výrobkov.
  • Príprava tovaru na expedíciu.
  • Podpora pri vychystávaní objednávok.

Budete pracovať od 17.00 resp. 18.00 do 00.00 resp. 1.30, v závislosti od potreby.

  • Máte radi vôňu čerstvo upečeného pečiva? U nás si ho môžete kúpiť za zamestnanecké ceny.
  • Vzhľadom na neštandardnú pracovnú dobu sa môžete venovať počas dňa rodine či iným aktivitám.
  • Ponúkame prácu  v stabilnej spoločnosti
  • Máte istotu, že práca v odvetví pekárenstva bude vždy potrebná.
  • V prípade potreby Vám radi poskytneme odborné vzdelanie a školenia.
  • Možnosti kariérneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stredne veľká spoločnosť spoločnosť (cca 30-40 zamestnancov) venujúca sa najmä klasickej ručnej výrobe pekárenských výrobkov (chlieb, pečivo, sladký program)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Ďurajková
Tel.: +421917529249
E-mail: poslať životopis
ID: 4809020  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac