Vedúci prevádzky

FAJP, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci prevádzky pekárne má na starosti riadenie a organizáciu práce na pracovisku, zodpovednosť za :
plnenie výrobného plánu v požadovanom čase, množstve a kvalite
logistiku a bezproblémový chod dopravy
celkový chod výroby v súlade s pravidlami BOZP, PO a výrobnými postupmi
dodržiavanie HACCP noriem
zodpovednosť za spoľahlivú a bezpečnú prevádzku areálu a výrobných strojov a zariadení, ich údržbu, revízie, opravy a čistotu
správa múčneho hospodárstva, zabezpečenie jeho údržby a čistoty
komunikácia s kontrolnými orgánmi (RVPS, RUVZ, PO, IP)
správa agendy novoprijatých zamestnancov – školenia
kontrola dochádzky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1350 + prémiová zložka

Ponúkame priestor pre realizáciu vlastných návrhov, prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti, flexibilný pracovný čas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

Hľadáme kolegu s dobrými komunikačnými a riadiacimi zručnosťami, so skúsenosťami z výrobných podnikov, potravinárska oblasť je výhodou, avšak nie podmienkou.

Sme malá spoločnosť (cca 25 zamestnancov) venujúca sa najmä klasickej ručnej výrobe pekárenských výrobkov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Okružná 183
013 51 Predmier

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Ďurajková
Tel.: +421917529249
E-mail: poslať životopis
ID: 3737240   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350 + prémiová zložka