Vedúci prevádzky

FAJP, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1350 + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci prevádzky pekárne má na starosti riadenie a organizáciu práce na pracovisku, zodpovednosť za :
plnenie výrobného plánu v požadovanom čase, množstve a kvalite
logistiku a bezproblémový chod dopravy
celkový chod výroby v súlade s pravidlami BOZP, PO a výrobnými postupmi
dodržiavanie HACCP noriem
zodpovednosť za spoľahlivú a bezpečnú prevádzku areálu a výrobných strojov a zariadení, ich údržbu, revízie, opravy a čistotu
správa múčneho hospodárstva, zabezpečenie jeho údržby a čistoty
komunikácia s kontrolnými orgánmi (RVPS, RUVZ, PO, IP)
správa agendy novoprijatých zamestnancov – školenia
kontrola dochádzky

Ponúkame priestor pre realizáciu vlastných návrhov, prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti, flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

Hľadáme kolegu s dobrými komunikačnými a riadiacimi zručnosťami, so skúsenosťami z výrobných podnikov, potravinárska oblasť je výhodou, avšak nie podmienkou.

Sme stredne veľká spoločnosť spoločnosť (cca 30-40 zamestnancov) venujúca sa najmä klasickej ručnej výrobe pekárenských výrobkov (chlieb, pečivo, sladký program)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3737240  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 + prémiová zložka