Можливість для людей з України

Pekár pre Fajnu pekáreň

Fajnoty s. r. o. r. s. p.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ prémie za výkon a odbornosť (po skončení skúšobnej doby, až do výšky 300,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je len málo profesií, pri ktorých dokážeš cítiť toľko pozitívnej energie, vďačnosti a uznania, ako pekár. Upiecť dobrý chlebík, voňavé pečivo je skutočný chuťový zážitok.
Samozrejme, musíš byť hlavne nastavený, že ty to dokážeš. Náš fajny tím pekárov ti bude oporou a ty môžeš byť oporou pre nás.
Byť pekárom nie je jednoduchá práca, buď pripravený na fyzickú záťaž pri ručnej výrobe našich chlebov.
Priprav sa na ranné vstávanie – ranná zmena začína o 05:00, ale poobedia máš plne pre seba.
Nikdy si chlebík nepiekol, ale si odhodlaný, fyzicky zdatný a chceš sa to naučiť? Žiaden problém – za pár týždňov ťa na pekára vytrénujeme. Všetko závisí hlavne od tvojho prístupu a odhodlania.
Hľadáme ľudí s pozitívnou energiou, ktorí žijú aktívne. U nás vyznávame hodnoty práca – rodina – koníčky. Chceme, aby si vedel aktívne oddychovať a v práci podával fajne výkony. Buď tímový a rozdeľ si zodpovednosť s kolegami. Ľahšie tým zvládneš stres a každodenné povinnosti. Ak sa v tom vidíš, si náš človek. Tak neváhaj a pridaj sa k nám!
Na oplátku ti ponúkame odmenu za všetko inovatívne, čo prinesieš.

Inovatívnosť našej spoločnosti v rámci rozvoja projektu a našich zamestnancov deklarujeme 3. miestom v kategórii NAJLEPŠÍ PODNIKATEĽ KOŠICKÉHO KRAJA
(ocenenie KOŠICE REGION INNOVATION AWARDS 2023)

Výroba chleba, ozajstného Chleba u nás trvá tri dni, nie však v noci. Ako je to možné? Prihlás sa do výberového konania a veľmi radi ti to objasníme :)

• preberanie, kontrolovanie a uskladňovanie surovín pre pekárenskú výrobu
• príprava širokej škály pekárenských výrobkov
• obsluha strojno-technických zariadení
• dôsledné dodržiavanie hygienických štandardov a postupov
• vyskladňovanie hotových výrobkov odberateľom
• dodržiavanie maximálneho hygienického štandardu a čistoty pracoviska
• zodpovednosť za zverené hodnoty
• podieľanie sa na inventúrach

• prácu v jedinečnom koncepte
• stravovací príspevok vo výške 4,- € / mesiac
• príspevok na ošatenie vo výške 20,- € / mesiac
• prémie za výkon a odbornosť (po skúšobnej dobe, až do výšky 300,- €)
• zamestnanecká zľava na všetky výrobky - 5% a vlastné výrobky - 30% (po skúšobnej dobe)
• Multisport karta (bližšie informácie vo výberovom konaní)
• priestor pre sebarealizáciu a kreativitu
• možnosť kariérneho rastu
• ústretové riešenia dovoleniek
• istotu otvorenej komunikácie
• stabilné zamestnanie
• pracovné oblečenie
• benefit zamestnaneckej karty
• žiadna nočná práca (fungujeme len na dvoch denných zmenách)
• zabezpečenie a preplatenie Hygienického minima (v prípade, že ho ešte nemá) po
odpracovaní 2 rokov

Informácie o výberovom konaní

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, napíš nám e-mail na:
[email protected]

Uveď nasledovné:
• do predmetu e-mailu vlož názov pozície, o ktorú máš záujem
• prilož CV-čko (životopis)

V prípade, že splníš vyššie uvedené, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
tímová práca
kreativita
cieľavedomosť
vytrvalosť

Fajna pekáreň – pečieme ozajstné poctivé chleby a pečivo.
Väčšinou nám na to stačí voda – múka – soľ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4672213  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac