Pracuj v potravinách Fajne a zarob si až 900€

Fajne s. r. o.

Miesto práce
Fajne potraviny, Hlavná, Košice
Termín nástupu
možnosť nástupu okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
630 - 900 EUR/mesiac630€ + odmeny (podľa dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame Fajny tím!

Príležitosť zarobiť si až 850€, na niektorých pozíciach až 900€
(630€ základná mzda + 220€/270€ odmeny)

Ak hľadáš zmenu, nové výzvy alebo chceš okúsiť ako sa pracuje v dobre našlapanom tíme, tak nehľadaj ďalej. Fajne potraviny ponúkajú príležitosť, zapojiť sa do konceptu, ľuďom s dravosťou v srdci a sedliackym rozumom v hlave. Či už patríš medzi ostrieľaných harcovníkov alebo si práve dokončil školu, máme miesto pre každého, kto chce makať.

Makáme od pondelka do soboty, každá nedeľa je voľná.

Naša filozofia úprimných potravín potrebuje práve takých ľudí, ktorí sa chcú podieľať na vývoji konceptu. Aby sme to docielili, máme politiku otvorených dverí a radi si vypočujeme každý názor. Základným pilierom dlhodobého vzťahu je úprimná komunikácia medzi zamestnancami, zákazníkmi a zamestnávateľom. Zároveň, by si sa nemal báť vyhrnúť si rukávy a „zašpiniť“ sa. Na oplátku ponúkame odmenu za všetko inovatívne čo prinesieš. Čo pomôže zákazníkovi a firme, nakoniec pomôže aj tvojej peňaženke.

Za posledný rok sme zvýšili platy až o 20%.

Garantujeme adekvátny plat s ohľadom na úroveň zručnosti. Každý nováčik v našom tíme dostane šancu ukázať čo v ňom je, no štartovacia čiara je rovnaká, základný mesačný plat 630€ (brutto). Po úspešnom ukončení trojmesačnej skúšobnej doby a splnení štandardov práce vo Fajnych potravinách, ti prihodíme ďalšie benefity:

1. Zamestnanecká zľava na Fajne výrobky 30%
2. Zamestnanecký bonus 30€ mesačne na nákup vo Fajne
3. Výkonnostná odmena až 70€ mesačne
4. Odbornostná odmena až100€ mesačne
5. Multisport karta v hodnote 29€ (100% zamestnávateľ po odpracovaní 1. roku)
6. Príspevok na oblečenie 20€ mesačne

V rámci konceptu Fajne, ponúkame ďalšie finančné a nefinančné zamestnanecké benefity, o ktorých si povieme na pohovore.

Aby sme mohli budovať vzťahy so zákazníkmi, hľadáme ľudí, ktorí chcú s nami spolupracovať dlhodobo. Nakoľko tím najlepšie funguje vtedy, keď nezažíva príliš veľa zmien. Budujeme tím, tak aby každý člen v ňom mal všetky potrebné nástroje a znalosti pre prácu. U nás nájdeš priestor na rozvoj svojich zručností - naučíme ťa ako funguje logistika, obchod, predaj a prozákaznícka komunikácia.

Pohovory organizujeme počas nasledujúcich týždňov a nastúpiť môžeš okamžite. Čas na zmenu je teraz.

Začíname výberové pohovory, tak nám pošli svoj životopis (CV) spolu s krátkym a výstižným motivačným listom, v ktorom napíšeš, dôvody prečo by sme práve teba, mali začleniť do nášho tímu.

Zaujímavých kandidátov budeme priebežne pozývať na pokec, na ktorom spozná detailnejšie našu ponuku na spoluprácu. Tým najlepším ponúkneme okamžitý nástup.

Pozn. Naplánovaná (zaplatená) dovolenka počas nasledujúcich mesiacov nie je prekážkou pre prijatie do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok potravín a gastro

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3707213  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 900 EUR/mesiac630€ + odmeny (podľa dohody)