Kuchár

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
Forum Poprad, Námestie Sv. Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
1 700 - 2 100 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od vašich individuálnych skúseností a zručnosti, je predmetom dohody medzi zamestnancom a zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná príprava a predpríprava čerstvých, varených jedál, polievok a šalátov, ktoré sa servírujú do gastro-nádob. Tie sú umiestňované do ohrevných stolov a zákazníkom ponúkané k samoobslužnému predaju podľa váhy porcie.
- dokladanie jedál a starostlivosť o atraktívny vzhľad jedál vo výdajnom pulte
- zodpovednosť za prevádzku kuchyne
- zaistenie funkčného stavu všetkého kuchynského vybavenia
- zaškoľovanie nových kuchárov
- spolupráca pri vytváraní nových receptúr
- príprava jedál podľa platných receptúr a s tým spojené dodržiavanie určeného servisu a štandardov
- udržiavanie čistoty prevádzkových priestorov a zariadení na prevádzke
- dodržiavanie hygienického systému HACCP a sanitačného plánu

- zaujímavá práca v dobrom kolektíve a stabilne fungujúcej firme
- príplatky v prípade nadčasov, motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov, príplatky za prácu cez víkend atď.
- pracovná doba do 18.00 hod

Individuálny osobný pohovor v termíne podľa dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

3

Ovladánie základných znalosti práce s PC v programoch Microsoft Word a Microsoft Excel výhodou (nie však podmienkou nástupu)

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu. Denné varíme jedlá z čerstvých surovín, neponúkame fast-foodové pokrmy.

Kontakt

ID: 4810796  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac