Predavačka v reštaurácii bez obsluhy (čašníčka, obsluha)

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
MAX Poprad, Dlhé Hony, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o jedla v bufetovom stole, dopĺňanie, predaj, komunikácia so zákazníkom, účtovanie atď.

motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov, príplatky za cestovné - príplatky za víkendovú prácu - garancia zvýšenia mzdy počas doby prvých dvoch rokov - práca v stabilnej a dobre sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu. Denné varíme jedlá z čerstvých surovín, neponúkame fast-foodové pokrmy.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Oľga Stupková
Tel.: +421948275276
E-mail: poslať životopis
ID: 4810795  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac