Kuchár

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
Forum Poprad, Námestie Sv. Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná príprava a predpríprava čerstvých, varených jedál, polievok a šalátov, ktoré sa servírujú do gastronádob. Tie sú umiestňované do ohrevných stolov a zákazníkom ponúkané k samoobslužnému predaju podľa váhy porcie.

zaujímave príplatky v prípade nadčasov, motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov, príplatky za prácu cez víkend atď.

Individuálny osobný pohovor v termíne podľa dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu. Denné varíme jedlá z čerstvých surovín, neponúkame fast-foodové pokrmy.
ID: 3844025  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.