Pracovníčka v obsluhe

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
Fórum, Námestie svätého Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,70 € /hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o jedla v bufetovom stole, dopĺňanie, predaj, komunikácia so zákazníkom, účtovanie atď.

Na základe telefonického rozhovoru si dohodneme termín osobného stretnutia s uchádzačom. Životopis posielať na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu. Denné varíme jedlá z čerstvých surovín, neponúkame fast-foodové pokrmy.
ID: 3561049  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,70 € /hod brutto