Vedúci prevádzky

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
SC Point, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.01.2019
6,6 € /hod brutto + motivačné prémie (možnosť zárobku až do 1500 €, v závislosti od skúsenosti a výsledkov uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie tovaru, riadenie a usmerňovanie pracovníkov, rozpis zmien zamestnancov, evidencie, haccp, výpomoc v čase obeda pri predaji jedál, komunikácia s orgánmi štátnej správy, riešenie problémov, zodpovednosť za bezproblémový chod prevádzky.

Výberové konanie bude prebiehať individuálnym osobným pohovorom v termíne podľa dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

uprednostníme uchádzača s praxou a vzdelaním v gastronómii

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu. Denné varíme jedlá z čerstvých surovín, neponúkame fast-foodové pokrmy.
ID: 3552669  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,6 € /hod brutto + motivačné prémie (možnosť zárobku až do 1500 €, v závislosti od skúsenosti a výsledkov uchádzača)