Kuchár

FAJN POPRAD, s.r.o.

Miesto práce
SC Point, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,80€ /hod brutto + osobné motivačné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná príprava a predpríprava čerstvých, varených jedál, polievok a šalátov, ktoré sa servírujú do gastronádob. Tie sú umiestňované do ohrevných stolov a zákazníkom ponúkané k samoobslužnému predaju podľa váhy porcie.

zaujímave príplatky v prípade nadčasov, motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov atď.

Individuálny osobný pohovor v termíne podľa dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Nástup možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.1.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prevádzkujeme reštaurácie v obchodných centrách, v časti food court, formou samoobslužného predaja na váhu.

Adresa spoločnosti

FAJN POPRAD s.r.o.
Štefanikova 98/69
05801 POPRAD

Kontakt

ID: 3552507   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,80€ /hod brutto + osobné motivačné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov