Privátny investičný konzultant pre východné Slovensko

Faire Confiance Societas Europaea

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne získavanie nových klientov, rozvíjanie vzťahov s klientami
Starostlivosť o klienta, analýza potrieb a prianí klientov
Konzultačná činnosť a uzatváranie zmlúv pre spoločnosť
Neustále vzdelávanie sa a rozvoj

Lukratívny provízny systém
Flexibilný pracovný čas
Príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie
Osobnostný rast
Platené školenia
Home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kultivovaný prejav, dobré vyjadrovacie schopnosti
Presnosť, spoľahlivosť, diskrétnosť
Skúsenosti a orientácia vo svete financií výhodou
Obchodné zručnosti a znalosti
Čistý register trestov
Vodičský preukaz sk. B

Faire Confiance Societas Europaea je európska akciová spoločnosť založená s primárnym cieľom  prinášať vyváženú investíciu a rozvíjať seriózne investičné prostredie. Ako hlavné motto  spoločnosti napovedá, férová dohoda je základným stavebným kameňom dlhodobých vzťahov obojstranne spokojných obchodných partnerov. Spoločnosť sa ako správca privátneho alternatívneho investičného fondu zameriava na odborné investície do reštrukturalizačných projektov prinášajúce nadštandardné zhodnotenie za súčasnej aplikácie stability, bezpečnosti a transparentnosti investovania kapitálu.

Hľadáme ambicióznych a komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať a dosahovať suverénne výsledky. Pokiaľ nadviazanie nových kontaktov pre Vás nie je žiadny problém a vyznáte sa vo svete financií, pošlite nám svoj životopis a staňte sa členom prestížnej skupiny s lukratívnym finančným ohodnotením!

Faire Confiance SE vznikla zápisom do obchodného registra Městského soudu v Praze, spisová značka: H 2519 a bolo jej pridelené IČ: 142 11 190. Spoločnosť je ako správca privátneho alternatívneho fondu oprávnená vykonávať správu majetku spôsobom zrovnateľným s obhospodarovaním investičných fondov na základe rozhodnutia České národní banky č. j.: 2022/071149/CNB/570 ako osoba registrovaná v zozname osôb uvedených v § 15 ods. 1 zákona č. 240/2013 Sb., o investičných spoločnostiach a investičných fondoch. Správca a výkon jeho činnosti nepodliehajú dohľadu České národní banky. Správca fondu je oprávnený spravovať majetok v hodnote odpovedajúcej ekvivalentu 100.000.000,00 EUR.
ID: 4543691  Dátum zverejnenia: 19.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac