Architekt, konštruktér, prípravár drevostavieb

FAIRCRAFT, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiachodinová sadzba, bonusy za kvalitnú a načas vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a príprava realizácií drevostavieb rôzneho rozsahu a zložitosti. Komplexná činnosť od tvorby dizajnu, výberu konkrétnych materiálov, konštrukčného riešenia, až po prípravu rozpočtu a výber dodávateľov.

- bonusy za kvalitnú a načas vykonanú prácu
- priestor na profesijný a odborný rast
- práca v menšom a serióznom kolektíve
- možnosť dohody individuálneho pracovného času

Jedná sa o komplexnú projekčnú činnosť v oblasti moderných drevostavieb a montovaných konštrukcií. Zahŕňa navrhovanie, tvorbu projektovej a výrobnej dokumentácie, komunikáciu s klientom a dodávateľmi, prípravu rozpočtu a stavby. Ponúkame prácu v malom, rozvíjajúcom sa kolektíve s možnosťou kariérneho rastu.

Svoj životopis, portólio (prípadne motivačný list) pošlite prosím e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Moderné drevostavby, montované konštrukcie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SketchUp - Pokročilý
Autodesk Revit - Základy
CAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektant, dizajnér, architekt, prípravár, stavebný manažér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ambiciózneho kandidáta so záujmom napredovať v oblasti moderných, modulových a sebestačných drevostavieb. Dôležitým predpokladom je konštruktívne myslenie, skúsenosti s navrhovaním stavieb a estetické vnímanie modernej architektúry a interiérového dizajnu.

FAIRCRAFT je mladá, rozvíjajúca sa stavebná spoločnosť zameraná na moderné a atypické drevostavby. Spolupracuje s viacerými architektmi a špecialistami na stavby z dreva. Vytvára premyslené, funkčné a originálne stavby vo vyváženom spojení poctivej remeselnej výroby a moderných technológií. Kvalita a osobitý prístup ju posúvajú k novým výzvam a zaujímavým projektom.
www.faircraft.sk
www.pockethouse.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriel Bartoš
E-mail: poslať životopis
ID: 4820262  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac