Logo Fagor Ederlan Slovensko, a.s.

Špecialista externého zabezpečenia kvality

Fagor Ederlan Slovensko, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 850 EUR/mesiacZákladná mzda od 1630 € + mesačné prémie/nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riešenie kvalitatívnych prípadov produktov u zákazníka, riadenie informácií a potrebných úloh,
• riadenie okamžitých, nápravných a preventívnych opatrení k reklamáciám a ich komunikácia so zákazníkom,
• meranie spokojnosti zákazníka,
• komunikácia so zákazníkom ohľadom vzorkovania a špeciálnych dodávok,
• príprava 8D reportov a powerpointových prezentácií so stanoviskami,
• vedenie porady k reklamáciám,
• sledovanie a riadenie zverených ukazovateľov kvality (KPI).

Ponúkame prácu v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti. Pracovný pomer je na neurčitý čas v jednozmennom pracovnom režime.

Okrem nástupnej mzdy od 1850 € brutto/mesačne ponúkame benefity ako 13. a 14. plat, dochádzkový bonus, odmeny pri pracovnom a životnom výročí, príspevok na III. pilier, bonus za odporučenie nového zamestnanca, príspevok na rekreáciu, zaujímavý sociálny program v zmysle kolektívnej zmluvy a ďalšie zaujímavé benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie: VŠ technického smeru, príp. SŠ technického smeru s min. 3 ročnou praxou na podobnej pozícii

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v priemyselnej, strojárskej alebo hutníckej výrobe,
- znalosť práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet),
- znalosť AJ slovom aj písmom,
- znalosť normy IATF 16949 vítaná,
- znalosť nástrojov, metód a techník riadenia kvality (5 x prečo, 8 D, FMEA, CP, PPAP/PPF).

- Komunikatívny typ, proaktívny – otvorená myseľ,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- schopnosť hľadať riešenia,
- schopnosť tímovej spolupráce a vedenia prierezového tímu,
- objektívny pohľad, odolnosť voči stresu, ochota cestovať, lojálnosť.

Sme zlievárenská spoločnosť zameraná na odlievanie hliníkových odliatkov technológiou vysokotlakového odlievania pre automobilový priemysel.
Vykonávame aj povýrobné opracovacie operácie : apretácia, trieskanie, mechanické opracovanie, finálna montáž hotových výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Gibas
Tel.: +421456015526
E-mail: poslať životopis
ID: 4760354  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac