1 150 - 1 450 EUR

Prevádzkový elektrikár

Fagor Ederlan Slovensko, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva elektrickú a v menšej miere aj mechanickú údržbu strojov a zariadení (CNC, tlakovače, montážne linky, pomocné zariadenia) a bežnú údržbu ostatných elektrických zariadení.
Vykonáva diagnostiku porúch pomocou meracích prístrojov, odstraňovanie abnormalít strojov. Čítanie elektrotechnických záznamov (výkresy, plány, schémy), ich úprava a doplnenie podľa skutkového stavu výrobných zariadení.
Vykonáva evidenciu zásahov a výkonov s následnou analýzou za účelom zefektívnenia údržby a znižovania chybovosti, práce podľa plánu údržby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 810 EUR + 15% prémia + príplatky + 13. a 14.plat, ročná odmena+ dochádzkový bonus

K základnej mzde ponúkame 15% prémiu , príplatky za zmennosť, mzdovú kompenzáciu za sťažený výkon práce, 13.,14. plat, ročnú odmenu, dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne, iné zaujímavé benefity vyplývajúce z KZ a Dohody o sociálnom fonde , zdravotnú starostlivosť, stravovanie, vzdelávanie, príspevok na rekreáciu zo zákona + príspevok zo SF, odmeny pri pracovných a životných jubileách a iné benefity.
Ponúkame prácu v 3-zmennom pretržitom pracovnom režime od pondelka do piatku, nepracujeme v sobotu, nedeľu a vo sviatok.

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu posielať žiadosť spolu so životopisom na adresu firmy poštou, emailom, alebo aj osobne. Radi poskytneme informácie aj telefonicky. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Po osvedčení sa uchádzača ponúkame dlhodobú spoluprácu v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti. Pracovné miesta máme voľné 3, budeme ich obsadzovať nasledovne: dve od 1.8.2019 a jedno od 1.9.2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme § 22 samostatný elektrotechnik(Osvedčenie)
Znalosti z hydrauliky, pneumatiky, Sinumerik, Simatic sú vítané.
Požadujeme zodpovedný prístup k práci ,ochotu a schopnosť učiť sa nové veci.

Sme zlievárenská spoločnosť zameraná na odlievanie hliníkových odliatkov technológiou vysokotlakového odlievania pre automobilový priemysel.
Vykonávame aj povýrobné opracovacie operácie : apretácia, trieskanie, mechanické opracovanie, finálna montáž hotových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná 12
96563 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Kopčová
Tel.: +421456015526
E-mail: poslať životopis
ID: 3712317   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 810 EUR + 15% prémia + príplatky + 13. a 14.plat, ročná odmena+ dochádzkový bonus