Junior nákupca s poľským jazykom

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia Nákupcu v našej spoločnosti je o tímovej práci. Je to kreatívna práca, pri ktorej sa nikdy nebudeš nudiť. Budeš pracovať v našom tíme s Petrom, ktorý je zodpovedný za oddelenie sourcingu a Zuzanou, skúsenou Fashion Buyerkou, ktorá má cit pre módu trendovosť.

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?

• Nakupovať módne trendy pre náš e-shop
• Komunikovať s našimi dodávateľmi v poľskom jazyku
• Riešiť objednávky tovaru, prípadné reklamácie
• Spolupracovať pri plánovaní kolekcie
• Hľadať nové obchodné príležitostí
• Dojednávať podmienky spolupráce s novými dodávateľmi
• Plánovať a kontrolovať dodacie lehoty
• Plánovať rozpočet na ročné obdobia

Dôležitá informácia! Predošlé skúsenosti v obchode nie sú podmienkou. Kandidát musí mať osobné predpoklady na danú pozíciu- viď. požiadavky nižšie. Kandidáta si zaškolíme.

- možnosť kariérneho rastu
- kompletné zaškolenie
- možnosť nakupovať za nákupné ceny
- hodiny anglického jazyka priamo na pracovisku
- možnosť flexibilnej pracovnej doby

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budem len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú jazykové predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- silné komunikačné zručnosti
- PL jazyk- na úrovni materinského jazyka
- schopnosť zvládať záťažové situácie
- orientácia na detail
- vyjednávacie zručnosti
- ovládanie PC a pokročilej úrovni

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
FACTCOOL v číslach
+150 zamestnancov vo viacerých krajinách EU
+10 000 000 odoslaných balíkov od roku 2012
+2 000 vybavených objednávok denne

Aj vy sa môžete podieľať sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou. Sme stále otvorení novým talentom v oblasti marketingu, IT, financií, zákazníckej podpory a reklamačného oddelenia.
Vyznávame filozofiu, dokáž nám, že na to máš a my Ti dáme šancu sa realizovať. Napriek narastajúcim počtom zamestnancov, sa snažíme zachovávať si osobný prístup k zamestnancom a priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FACTCOOL s.r.o.
Veľkomoravská 2866/9
91105 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Sentivanová
Tel.: 0948 956 607
E-mail: poslať životopis
ID: 3283333   Dátum zverejnenia: 10.1.2018