Čašník/čašníčka

Facility, s.r.o.

Miesto práce
RESTAURANT Facility System Hub, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou/čo najskôr
min 650,00 EUR brutto + osobné ohodnotenie + tringelty (vyššia základná zložka je možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skvelého kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá sa stane plhohodnotným členom nášho kolektívu RESTAURANT Facility System Hub.
Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha zákazníkov reštaurácie a kaviarne podľa štandardov spoločenskej etikety a stolovania
- komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo pri výbere jedál a nápojov
- prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- ovládanie aktuálneho jedálneho a nápojového lístku, zloženie a prípravu jednotlivých jedál a nápojov
- ovládanie základných vedomostí o ponuke vín
- práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
- príprava a servírovanie miešaných nealko a alko nápojov
- príprava a servírovanie kávy a kávových nápojov
- vykonávanie pravidelnej inventúry tovaru
- zodpovednosť za zverený pracovný priestor, udržiavanie priestorov reštaurácie a baru v reprezentatívnom stave
- účasť na akciách reštaurácie (cateringy, zážitková gastronómia, škola varenia a pod.)
- občasná potreba komunikácie v cudzom jazyku (AJ, NJ) - privítanie hostí, informácie o ponuke reštaurácie a servírovaných jedlách a nápojoch

Pracovná doba PONDELOK až PIATOK v biznis pracovnom čase 07:00 - 17:00 hod.
VOĽNÉ VÍKENDY mimo vopred plánovaných akcií pre uzavretú spoločnosť.
Práca v štýlovej reštaurácii so zameraním na biznis klientelu, cateringové akcie (v rámci pracoviska) a zážitkovú gastronómiu.
Mladý a priateľský kolektív.
Strava hradená v plnom rozsahu zamestnávateľom.
Možnosť seba-zdokonaľovania v skúsenom tíme.
Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú - ak sa ti u nás bude páčiť a práca ťa bude baviť, radi s tebou budeme spolupracovať dlhodobo.
ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY je uvedená ako najnižšia možná pre menej skúseného uchádzača a nezahŕňa variabilnú zložku (osobné ohodnotenie). Preto, ak aj máš vyššie platové očakávania zodpovedajúce tvojim skúsenostiam a vedomostiam, pokojne nám svoj životopis POŠLI.

K žiadosti o prijatie do zamestnania prosím pripojte svoj štruktúrovaný životopis a fotografiu tváre.
Do žiadosti uvádzajte, prosím aj text: Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Facility, s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.
Prosíme, aby reagovali len záujemcovia s vážnym záujmom o danú pozíciu, ktorí zároveň spĺňajú uvedené kritériá. Odpovieme všetkým uchádzačom, avšak na pracovný pohovor budú pozvaní iba kandidáti spĺňajúci všetky požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná aj pre absolventa so skutočným záujmom o danú profesiu - vytrvalého, prirodzene zvedavého s chuťou učiť sa a stať sa ozajstným profesionálom.

Komunikatívnosť.
Tímový hráč s priateľskou povahou.
Odolnosť voči stresu a asertivita.
Prax vítaná - čo nevieš, môžeš sa naučiť.
Vodičský preukaz sk. B a prax vo vedení motorového vozidla vítané.
Výnimočnosť sa cení - vieš miešať skvelé drinky, pripraviť výborné cappuccino alebo odprezentovať víno? Výborne!
Kreatívne nápady a aktívna práca - máš fantáziu, stále rozmýšľaš ako vylepšiť veci?
Ambicióznosť - chceš sa vo svojom povolaní posúvať ďalej?

Moderné Administratívno-technologické centrum Facility System Hub® poskytuje reprezentatívne biznisové a kongresové priestory, skvelú gastronómiu vo vlastnej štýlovej reštaurácii a zázemie živej podnikateľskej komunity.

V našich priestoroch nájdete nadštandardné kancelárie na prenájom, zdieľané pracoviská coworkingu ako aj regionálny biznis klub, poskytujúci inšpiratívne prostredie pre majiteľov a konateľov mikro, malých a stredných spoločností.
ID: 3387236  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min 650,00 EUR brutto + osobné ohodnotenie + tringelty (vyššia základná zložka je možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača)