Čašník/čašníčka

Facility, s.r.o.

Miesto práce
RESTAURANT Facility System Hub, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,00 EUR brutto (vyššia základná zložka možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača) + motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Privítanie a usadenie zákazníkov.
Obsluha zákazníkov reštaurácie a kaviarne podľa štandardov spoločenskej etikety a stolovania.
Komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo pri výbere jedál a nápojov.
Prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov.
Ovládanie aktuálneho jedálneho a nápojového lístku, zloženie a prípravu jednotlivých jedál a nápojov.
Ovládanie základných vedomostí o ponuke vín.
Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom.
Príprava a servírovanie miešaných nealko a alko nápojov.
Príprava a servírovanie kávy a kávových nápojov.
Vykonávanie pravidelnej inventúry tovaru.
Zodpovednosť za zverený pracovný priestor, udržiavanie priestorov reštaurácie a baru v reprezentatívnom stave.
Účasť na akciách reštaurácie (cateringy, zážitková gastronómia, škola varenia a pod.)
Občasná potreba komunikácie v cudzom jazyku (AJ, NJ) - privítanie hostí, informácie o ponuke reštaurácie a servírovaných jedlách a nápojoch.

Pracovná doba PONDELOK až PIATOK.
VOĽNÉ VÍKENDY mimo vopred plánovaných akcií pre uzavretú spoločnosť.
Práca v štýlovej Á la carte reštaurácii so zameraním na biznis klientelu, cateringové akcie (v rámci pracoviska) a zážitkovú gastronómiu.
Mladý a priateľský kolektív.
Strava hradená v plnom rozsahu zamestnávateľom.
Možnosť seba-zdokonaľovania pod vedením renomovaného šéf kuchára a hlavného čašníka.

Životopisy v slovenskom jazyku prosíme zasielať výlučne e-mailom na adresu [email protected] alebo cez portál profesia.sk.
Fotografia je vítaná.
Kontaktujeme všetkých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná aj pre absolventa so skutočným záujmom o prácu čašníka - vytrvalého, prirodzene zvedavého s chuťou učiť sa a stať sa ozajstným profesionálom.

Komunikatívnosť.
Tímový hráč s priateľskou povahou.
Odolnosť voči stresu a asertivita.
Prax vítaná - čo nevieš, môžeš sa naučiť.
Výnimočnosť sa cení - vieš miešať skvelé drinky, pripraviť výborné cappuccino alebo odprezentovať víno? Výborne!
Kreatívne nápady a aktívna práca - máš fantáziu, stále rozmýšľaš ako vylepšiť veci?
Ambicióznosť - chceš sa vo svojom povolaní posúvať ďalej?

Moderné Administratívno-technologické centrum Facility System Hub® sa nachádza v trenčianskom priemyselnom parku.

Na prízemí budovy sa nachádza A´la Carte REŠTAURÁCIA so svojským názvom "RESTAURANT Facility System Hub", ktorú vedie šéfkuchár zvučného mena. Priestory reštaurácie sú zariadené v modernom štýle s nádychom elegancie. V ponuke nájdete prvotriedny sortiment lahodných jedál, delikátnych vín, koňakov a výberovej kávy. Reštaurácia sa zameriava predovšetkým na biznis klientelu, cateringové akcie a zážitkovú gastronómiu.

Okrem nadštandardných KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV k prenájmu tu nájdete taktiež reprezentatívne ZASADACIE a KONGRESOVÉ PRIESTORY pre akýkoľvek typ obchodného stretnutia - porady, pracovného pohovory, školenie, semináre, workshopy a konferencie. Variabilné možnosti sedenia s kapacitou od 2 do 120 osôb, prezentačná technika a cateringové služby sú k dispozícii aj širokej verejnosti či externým záujemcom z radov podnikateľských subjektov.
Významnou súčasťou ponuky služieb je BIZNIS KLUB, ktorý združuje podnikateľskú komunitu v regióne.
Pre začínajúce spoločnosti aj pracujúcich na "voľnej nohe" je k dispozícii zdieľaný pracovný priestor - COWORKING.

Adresa spoločnosti

Facility, s.r.o., Facility System Hub®
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
ID: 3387236   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,00 EUR brutto (vyššia základná zložka možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača) + motivujúca variabilná zložka