Čašník/čašníčka

Facility, s.r.o.

RESTAURANT Facility System Hub®, Bratislavská 614, 911 05, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Bude prezentovaný na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov reštaurácie a kaviarne podľa štandardov spoločenskej etikety a stolovania.
Privítanie a usadenie zákazníkov.
Komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo pri výbere jedál a nápojov.
Prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov.
Ovládanie aktuálneho jedálneho a nápojového lístku, zloženie a prípravu jednotlivých jedál a nápojov.
Ovládanie základných vedomostí o ponuke vín.
Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom.
Príprava a servírovanie miešaných nealko a alko nápojov.
Vykonávanie pravidelnej inventúry tovaru.
Zodpovednosť za zverený pracovný priestor, udržiavanie priestorov reštaurácie a baru v reprezentatívnom stave.
Účasť na akciách reštaurácie (cateringy, zážitková gastronómia, škola varenia a pod.)
Občasná potreba komunikácie v cudzom jazyku (AJ, NJ) - privítanie hostí, informácie o ponuke reštaurácie a servírovaných jedlách a nápojoch.

Práca v štýlovej Á la carte reštaurácii so zameraním na biznis klientelu, cateringové akcie a zážitkovú gastronómiu.
Mladý a priateľský kolektív.
Strava hradená v plnom rozsahu zamestnávateľom.
Pracovná doba pondelok - piatok. Víkendy iba plánované akcie pre uzavretú spoločnosť.
Možnosť seba-zdokonaľovania pod vedením renomovaného šéf kuchára a hlavného čašníka.

Životopis v slovenskom jazyku prosíme zasielať výlučne e-mailom na adresu [email protected] alebo cez portál profesia.sk. Fotografia je vítaná. Kontaktujeme všetkých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná aj pre absolventa so skutočným záujmom o prácu čašníka - vytrvalého, prirodzene zvedavého s chuťou učiť sa a stať sa ozajstným profesionálom.

Komunikatívnosť.
Tímový hráč s priateľskou povahou.
Odolnosť voči stresu a asertivita.
Prax vítaná - čo nevieš, môžeš sa naučiť.

Výnimočnosť sa cení - vieš miešať skvelé drinky, pripraviť výborné cappuccino alebo odprezentovať víno?

Kreatívne nápady a aktívna práca - máš fantáziu, stále rozmýšľaš ako vylepšiť veci, dokážeš vymyslieť nový drink?

Ambicióznosť - chceš sa vo svojom povolaní posúvať ďalej?

Moderné Administratívno-technologické centrum Facility System Hub® poskytuje reprezentatívne biznisové a kongresové priestory, skvelú gastronómiu vo vlastnej štýlovej reštaurácii a zázemie živej podnikateľskej komunity.

V našich priestoroch nájdete nadštandardné kancelárie na prenájom, zdieľané pracoviská coworkingu ako aj regionálny biznis klub, poskytujúci inšpiratívne prostredie pre majiteľov a konateľov mikro, malých a stredných spoločností.
ID: 3220741  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude prezentovaný na pracovnom pohovore