Čašník/čašníčka

Facility, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 614, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Prezentovaný na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
- vykonávať pravidelne inventúru tovaru
- kontrolovať pravidelne stav nápojových lístkov
- poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- mať prehľad o zložení jednotlivých jedál aj o ich príprave, taktiež aj zloženie nápojov
- ovládať základné vedomosti pri predaji a ponuke vín
- práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom
- má chuť zdokonalovať sa každý deň
- neštandartné požiadavky zákazníka zvláda s úsmevom
- má rád/a dobré jedlo
- príprava a servis širokej ponuky miešaných ľahkých a alkoholických nápojov

- práca v novo otvorenom podniku,
- mladý kolektív

Chceš pracovať v novom prostredí s mladým kolektívom a rád/a obsluhuješ zákazníkov s úsmevom na perách?
Do novootvorenej reštaurácie A´la Carte Menu v business projekte Facility System Hub prijmeme čašníka, čašníčku s praxou. Pošli svoj životopis spolu s fotografiou a referenciami, a na osobnom pohovore sa dozvieš viac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Moderné Administratívno-technologické centrum Facility System Hub® poskytuje reprezentatívne biznisové a kongresové priestory, skvelú gastronómiu vo vlastnej štýlovej reštaurácii a zázemie živej podnikateľskej komunity.

V našich priestoroch nájdete nadštandardné kancelárie na prenájom, zdieľané pracoviská coworkingu ako aj regionálny biznis klub, poskytujúci inšpiratívne prostredie pre majiteľov a konateľov mikro, malých a stredných spoločností.
ID: 2760671  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Prezentovaný na pracovnom pohovore