Elektrotechnik, Revízny technik VTZ elektrických

Facility & Property Management, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
02.05.2024
1 500 - 2 500 EUR/mesiacprove 3 mesiace nástupný plat 1500,- EUR brutto / mesiac, po 6 mesiacoch plat 2000,- EUR brutto / mesiac, po 9 mesiacoch plat 2500,- EUR brutto / mesiac. Každý rok nárast mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Revízny technik § 24, odborné prehliadky a skúšky VTZ elektrické zariadenia a elektrické spotrebiče a ručné náradie alebo :

Eletrotechnik § 23, výkon kontroly a revize elektrických spotrebičov

osobné auto, meracia technika, vzdelávanie

V prípade záujmu píšte len záujemcovia o pracovné miesto, nemáme záujem o SZČO.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Práca na PC, znalosť textového editoru Word

Facility a Property management, Správa budov, Energetika a poradenstvo

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Zubričaňák
Tel.: +421910852777
E-mail: poslať životopis
ID: 4809290  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac