Konštruktér / Design Engineer for Aerostructures / Cabin Interiors / Engine&Nacelles

FACC Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
06,07,08/2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) vypracovanie plánov, kresieb a dizajnu podľa strojárskych špecifikácií za pomoci softwaru CATIA V5
b) vypracovanie náčrtov, schém, plánov, detailov a výkresov zostáv
c)inžinierske práce v oblasti výskumu, konštrukcie, dizajnu a vývoja komponentov
d)poskytovanie konštruktérskej a dizajnérskej podpory pre komplexné inžinierske projekty vrátane produktov, častí, komponentov alebo častí hlavných projektov,
e)previerky inžinierskych nákresov, analýza dizajnu a získavanie informácií za účelom dokončenia kresieb, plánov alebo dizajnov; detailná kresba alebo inžinierske špecifikácie za účelom stanovenia rozmerov, váženia alebo zamerania.
f)zhromažďovanie všetkých potrebných informácií za účelom vytvorenia konečného dizajnu, podpora pri navrhovaní prototypov alebo modifikácií existujúcich produktov alebo vybavenia
g) konštrukčné prace - 2D a 3D v programe Catia V5
h) podpora pri realizácií projektu - designu a výroba častí trupu lietadiel (aerostructures)
i) podpora pri realizácií projektu - designu a výroba častí interiéru lietadiel (cabin)
j) podpora pri realizácií projektu - designu a výroba častí motora lietadiel (propulsion)
k) komunikácia v rámci Teamu a so zákazníkom

Firemne školenie v zahraničí so zameraním na problematiku vývoja a výroby kompozitných dielov pre letecky priemysel.
Moderne pracovne prostredie.
Stabilita a dlhodobosť pracovného pomeru.
13-ty plat po 3 rokoch.

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV v:
- Slovenskom a Anglickom jazyku
alebo
- Slovenskom a Nemeckom jazyku

zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Na základe poskytnutých údajov Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CATIA V5 - výhodou, ale nie je podmienkou
Znalosť leteckej techniky alebo technológie kompozitov výhodou

SLOVENSKO / SLOVAKIA
FACC Solutions s.r.o vznikla v roku 2006 a je so svojou 18-ročnou históriou samostatná inžinierska spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a komplexným návrhom kompozitných dielov a celkov pre civilný letecký priemysel.
Poskytujeme certifikované služby v oblasti inžinieringu, návrhu, analýzy či produkčných technológií. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej FACC Operations GmbH, pôsobiacej celosvetovo od roku 1989. Najväčšími odberateľmi našich výrobkov sú spoločnosti Airbus, Boeing, Bombardier, Comac, Dassault, Embraer, Suchoj. V súčasnosti sme v kategórii spoločnosti s počtom 50-100 zamestnancov.

RAKÚSKO a SVET / AUSTRIA and WORLD
Die FACC Operations GmbH ist seit 1989 eines der weltweit führenden Unternehmen in Design, Entwicklung und Fertigung von fortschrittlichen Faserverbundkomponenten und systemen für die Luftfahrtindustrie. Die Produktpalette reicht von Strukturbauteilen an Rumpf und Tragflächen über Triebwerkskomponenten bis hin zu kompletten Passagierkabinen für zivile Verkehrsflugzeuge, Business Jets und Hubschrauber. FACC produziert für alle großen Flugzeughersteller wie Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, COMAC und Sukhoi sowie Triebwerkhersteller und Sublieferanten der Flugzeughersteller. Anzahl der Mitarbeiter: 3.000

FACC Operations GmbH is since 1989 one of the world´s leading companies in the design, development and production of advanced fiber reinforced composite components and systems for the aviation industry. Our range of products reaches from structural components for the fuselage and wings to engine components to complete passenger cabins for passenger planes and helicopters. FACC is a supplier to all large aircraft manufacturers such as Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Sukhoi and Comac as well as for engine manufacturers and sub-suppliers of manufacturers. Employees amount: 3.000

OUR STRATEGY AT A GLANCE TO 2030:
COMMITTED TO THE SKY – AT ALL LEVELS
ID: 3666163  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR