Asistentka predaja

Fabbro Ferraio s.r.o.

Miesto práce
Nitra - Galéria Tesco / OC Max, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce asistentky predaja.

Sieť predajní s talianskou exkluzívnou obuvou a oblečením FABBROFERRAIO hľadá komunikatívnu, zodpovednú a spoľahlivú asistentku predaja, ktorá miluje dámsku módu, topánky, kabelky a oblečenie.

Prijmeme šikovnú predavačku na trvalý pracovný pomer, ktorá sleduje módu a má obchodného ducha na prevádzku v Nitre.

Plat po zaučení 3,5 Eur / hod. až 4 Eur / hod. netto.

Počet odpracovaných hodín podľa dohody na 12 hodinové smeny od 9:00 do 21:00 hod.

Životopis a motivačný list zasielajte na [email protected]

Uzávierka pre zasielanie životopisov je 15.9. 2017. Po tomto termíne Vás budeme kontaktovať pre účasť na prvé kolo prijímacieho pohovoru.

Vopred sa tešíme na stretnutie s Vami.

Tím FABBROFERRAIO

Požiadavky na zamestnanca

Sieť predajní s talianskou exkluzívnou obuvou.
ID: 3119455  Dátum zverejnenia: 31.8.2017