1 150 - 2 150 EUR

Obchodný reprezentant/-ka

F R I K A S s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka a predaj gastro produktov z oblasti potravín
- akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- poskytovanie zákazníckeho poradenstva a konzultácii
- zodpovednosť za objednávky ich vybavenie, spracovanie, riešenie reklamácii
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- aktívna komunikácia s nadriadeným a kolegami v tíme
- poskytovanie informácii o stave zvereného regiónu
- prieskum trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
- práca v teréne / home office

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

cca 1950,00 € brutto po zapracovaní sa na pozícii

- zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- motivujúce platobné ohodnotenie na základe pracovných výsledkov
- firemný automobil a mobilný telefón / internet + tablet , všetko aj na osobné využitie
- flexibilná pracovná doba
- zľavy na firemné výrobky
- úvodné zaškolenie odborné aj obchodné
- ďalšie školenia pre profesijný rast

CV s priloženou fotografiou posielať na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, odpovieme každému

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 2 roky
3

chuť pracovať, samostatnosť, flexibilita, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikačná zdatnosť, schopnosť vyjednávať, orientácia na výsledky a odolnosť voči stresu. Prax v oblasti gastronómie.

Spoločnosť Frikas s.r.o. vznikla v roku 1992 ako jedna z prvých veľkoobchodných spoločností na Slovensku, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou potravín do gastronomických prevádzok. Špecializuje sa na priamy dovoz potravín z krajín európskej únie ako aj ostatných krajín sveta. V súčasnom období má v našom portfóliu viac ako 40.000 položiek potravín pre všetky významné medzinárodné kuchyne sveta. Jej zákazníkmi sú zariadenia spoločného stravovania všetkých druhov, veľkostí a národných kuchýň . To znamená, že si tam nájdu všetko potrebné zariadenia školského stravovania, prevádzky závodného stravovania, prevádzky HORECA, bufety, pizzérie aj ďalšie zariadenia s celodenným stravovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Na Pántoch 10
831 01 Bratislava
ID: 3801524   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   cca 1950,00 € brutto po zapracovaní sa na pozícii