Obchodník / Manažér / administratíva/ asistent

F- one s.r.o.

Františkánska, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu, kde po zaškolení bude pracovník spravovať databázu klientov fyzických a právnických osôb, náplňou bude komunikácia, telefonovanie, vytváranie a správa portfólií

Nadštandartné finančné ohodnotenie, jedno z najvyšších na trhu(v prípade splnenia plánu aj 50% naviac), variabilná pracovná doba, firemné dovolenky do exotiky, kompletné odborné aj obchodné vzdelávanie, zaručený kariérny rast zmluvou, možnosť podielať sa na ziskoch firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe.

Ponúkame jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou našej firmy, ktorá už 23 rokov úspešne píše svoju históriu na Slovensku. S hrdosťou spolupracujeme s viac ako 70 renomovanými finančnými a obchodnými partnermi, čo nám umožňuje stále sa rozvíjať a poskytovať naše služby na najvyššej úrovni.

Naša spoločnosť je zárukou stability a súčasne dynamického rastu, kde moderné technológie a inovatívne prístupy sú naším každodenným chlebom. Práve tieto faktory nám umožňujú byť vždy o krok vpred a prispôsobiť sa meniacemu sa trhu.

Hľadáme do nášho tímu nové tváre, ktoré sú mladé, dynamické a plné elánu. Ak vás baví práca v inšpiratívnom prostredí, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti pre osobný i profesionálny rast, ste na správnom mieste.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou príbehu plného úspechov, inovácií a spokojných klientov. Spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci. Tešíme sa na vás!
ID: 3861842  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac