Kuriér/Skladník v archíve

F.M. Servis s.r.o.

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 030 EUR/mesiacMzda je celkovou mzdou počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého a priateľského tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu "Kuriér/Skladník".

Čo bude tvojou náplňou práce?

> Vodič dodávky do 3,5 tony - podľa potreby (preprava v rámci Bratislavy, sporadicky ostatné Slovensko)
> Starostlivosť o vozový park
> Preprava klientskych dokumentov - balenie šanónov do krabíc, preberanie/odovzdávanie dokumentov, nakladanie a vykladanie krabíc v priestoroch klienta (cca 20 kg bremená)
> Fyzická práca v archíve - vyhľadávanie, zakladanie krabíc a dokumentov v archíve do regálov podľa určenej lokalizácie
> Manipulácia s rudlou, paletovým vozíkom a motorovým vozíkom (nie VZV)
> Práca so sprievodnou dokumentáciou - prepravné listy, zoznamy, preberacie protokoly, iné
> Iné pomocné práce v archíve - pomôžeš svojím kolegom tam, kde ťa budú potrebovať :)

Práca v štandardnom čase: Po-Pia 7:30 - 16:00

*VYŽADUJEME BEZÚHONNOSŤ

- Práca v stabilnej spoločnosti s vyše 20 ročnou praxou
- Budeš súčasťou malého a priateľského kolektívu :)
- Zúčastníš sa rôznych socializačných programov (teambuildingy, vianočné a iné posedenia)
- A ako bonus za dobre odvedenú prácu ťa čaká Vianočná odmena :-)

Vyžadujeme počítačovú gramotnosť, kultúrny prejav a fyzickú zdatnosť.

Mzda je celkovou mzdou počas skúšobnej doby. Jej navýšenie po skúšobnej dobe je závislé od miery samostatnosti pri plnení úloh po zaškolení a osobného prístupu k pracovným úlohám.

Vzhľadom na počet uchádzačov a vyššie uvedené požiadavky, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. V rámci výberového konania prosíme uchádzačov o korektný prístup a informovanosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega by mal byť:
> Bezúhonný (čistý Výpis z registra trestov)
> Počítačovo gramotný
> Zodpovedný a spoľahlivý
> Pracovitý, Samostatný a precízny
> Komunikatívny s organizačnými schopnosťami
> Tímový hráč
> Fyzicky zdatný

F. M. Servis je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti spracovania a správy registratúrnych záznamov (správa registratúry, príjem a spracovanie záznamov, úschova záznamov, skartovacie služby). Naše služby dlhodobo využívajú slovenské firmy i spoločnosti s európskou a celosvetovou pôsobnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4513524  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac