Stavbyvedúci

F K L stavebná, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa odborných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej dokumentácie
- Zodpovednosť za organizáciu a výrobu na svojom úseku
- Organizácia,riadenie a koordinácia stavebných prác a iných činností na stavenisku
- Administratívne vedenie evidencie stavebných činností v stavebnom denníku
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
- Realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu postupov prác a technologických predpisov
- Kontrola realizovaných prác
- Koordinácia činností v procese odovzdania zákaziek
- Evidencia o pracovnom čase podriadených, vykonanej práci, prevádzke strojov
- Vypracovanie podkladov pre mzdy podriadených zamestnancov
- Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

služobné auto, mobilný telefón

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - pozemné stavby

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie slovenskej komory stavebných inžinierov - podmienkou
Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
Samostatnosť, systematický a zodpovedný prístup k práci
Odolnosť voči stresu
Skúsenosť s koordináciou ľudí, dodávateľov

F K L stavebná, spol. s r. o., je dynamická spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou, pôsobiaca na trhu od roku 1991. Zameriava sa developerskú činnosť, ktorá zahŕňa realizáciu stavieb od prípravy pozemkov, projektu až po kolaudáciu; výstavbu nových budov, rekonštrukcie historických budov a fasád; rekonštrukcie a výstavbu bytov, bazénov, športových areálov. V roku 2011 spoločnosť získali Čestné uznanie od Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR za zodpovedné podnikanie a výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť SR. Hlavným cieľom je kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť pre klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3107468  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac