Zdravotná sestra

F & B s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacFixný plat + zaujímavé finančné bonusy. Platové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špecializované zdravotnícke zariadenie a do nášho rozširujúceho tímu s rodinnou atmosférou hľadáme nové posily.

Pracovná náplň: práca s laserom, starostlivosť o pacientov v priebehu ošetrení a ďalšie povinnosti, ktoré vyplývajú z výkonu danej pozície

- práca v stabilnej spoločnosti
- fixný plat + zaujímavé finančné bonusy
- služby spoločnosti pre Vás a rodinných príslušníkov grátis
- nadštandardné pracovné prostredie a priateľsky kolektív
- bezproblémové parkovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- proklientsky prístup
- profesionalita
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- empatia

Sme špecializované zdravotnícke zariadenie zameraná na liečbu pohybového systému pomocou laserovej terapie. Vysoká kvalita poskytovaných služieb a spokojnosť klientov je našou prioritou. Hľadáme do nášho tímu posily s profesionálnym a zároveň ľudským prístupom.

www.therapyhouse.sk
ID: 4794001  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac