Si aktívny obchodný zástupca a hľadáš ďalší zdroj príjmu?

magano.sk

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
júl /august 2021
Od 1 000 EUR/mesiacFixná a variabilná zložka odmeňovania + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si flexibilný človek s dušou obchodníka?
Máš auto k dispozícií ?
Práca na SZČO nie je pre teba problém?
Hľadáš prácu popri svojej hlavnej činnosti?

Hľadáme aktívnych obchodníkov s praxou ,, lebo vždy existuje niečo ďalšie, čo môžeš robiť a dosiahnuť v tom úspech“

Jedinečná príležitosť pre aktívneho obchodníka, ak už dnes navštevuješ niektorých z našich cieľových zákazníkov ako "nezávislé" predajne potravín, drogérií, farieb-lakov, kvetinárstiev, segment HOREKA alebo obsluhuješ firemných klientov ako podniky, či výrobné závody. Využi výhody spolupráce, optimalizuj svoje náklady a získaj ďalší príjem z činosti formou spolupráce.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v segmente drogéria, kozmetika a hygienické potreby.
- Budovanie a udržiavanie kvalitných vzťahov so zákazníkmi.
- Pravidelné navštevovanie zákazníkov, riešenie ich potrieb a vytváranie objednávok.

- Možnosť spolupráce popri vašej hlavnej činnosti
- Variabilná aj fixná zložka odmeňovania
- Čiastočne pasívny príjem vďaka samostatnému objednávaniu vašich zákazníkov cez náš online portál
- Peniaze zarábate už od prvého dňa a počas každého aktívneho dňa našej spolupráce
- Výkonnostné odmeny
- Obchodný zástupca má detailný prehľad o svojich aktivitách, zákazníkoch, objednávkach, obratoch a províziách
- Nákup tovaru pre vlastnú potrebu za veľkoobchodné ceny
- Férový prístup

Ponúkame Vám príležitosť byť súčasťou modernej a úspešnej firmy ako obchodný zástupca. Hľadáme energických obchodníkov z celej SR, ktorí posilnia náš tím. Vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná prax v segmente FMCG výhodou.

Počet rokov praxe

1

Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho tímu. Predávame viac ako 6 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 700 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom viacerých značiek. Zásobujeme maloobchodné prevádzky drogérií, potravín a taktiež zásobujeme firmy, školy, inštitúcie a segment HOREKA. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4116735  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac