1 200 - 2 400 EUR

Obchodný zástupca s drogériou živnosť (Ref. č.: )

EZAL, Renata Zacharová

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
November 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodník telom i duchom, máš vybudované vzťahy so zákazníkmi a hľadáš si nové uplatnenie a zdroj príjmu? Využi svoje skúsenosti u nás a začni predávať drogériu a kozmetiku!

*** Výkon práce v teréne prebieha iba vo vzájomne dohodnutých regiónoch. Obchodný zástupca NEOBSLUHUJE celé Slovensko ***

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ - 2 400€

Čo u nás získaš?

- Fixný finančný príjem (počas nástupnej doby)
- Hlavný finančný príjem
- Férový prístup
- Striktné pravidlá počas spolupráce
- Možnosť získavať výkonnostné odmeny
- Možnosť rozvíjať sa a kariérne napredovať
- Dokonalý prehľad o svojej činnosti, zákazníkoch, objednávkach a províziách
- Nákup tovaru pre vlastnú potrebu za veľkoobchodné ceny

Hľadáme energického obchodníka, obchodníčku, ktorý posilní náš obchodný tím. Ak chceš pracovať v dynamickej firme s moderným systémom, potrebuješ mať k dispozícii (vlastné) auto, s ktorým obchádzaš zákazníkov, telefón, s ktorým sa vieš so zákazníkmi spojiť a tablet alebo notebook cez ktorý budeš vytvárať svoje objednávky. Spolupracovať budeme formou živnosti.
Hľadáme obchodníkov na FULL-TIME spoluprácu, pre ktorých bude naša spolupráca HLAVNÁ pracovná činnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prosím, pošli nám svoj životopis ak:

- Si skúsený obchodník
- Aktívne sa staráš o zákazníkov
- Baví Ťa práca obchodníka
- Máš skvelé komunikačné a obchodné zručnosti
- Vieš vytvárať nadštandardné vzťahy so zákazníkmi
- Chápeš, že potreby zákazníka musia byť naplnené
- Máš vlastný tablet / notebook / smartfón, s ktorým budeš vytvárať objednávky on-line
- Máš k dispozícii (vlastné) auto, s ktorým budeš zákazníkov pravidelne navštevovať

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí v oblasti predaja drogérie a kozmetiky už od roku 1992. Za tento čas sme sa vyprofilovali ako jeden z najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území SR. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických členov do nášho tímu. Predávame vyše 8 000 položiek, produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností.
Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EZaL - R.Zacharová
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martin Zachar
Tel.: 0903 280 993
E-mail: poslať životopis
ID: 3780970   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ - 2 400€