Obchodný zástupca s drogériou živnosť (Ref. č.: )

EZAL, Renata Zacharová

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Apríl
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
100€ - 2 200€ + detailné info o hodnotiacom systéme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodník telom i duchom, máš vybudované vzťahy so zákazníkmi a popri svojej práci, alebo počas voľného času, si chceš vytvoriť ďalší, vedľajší, časom možno hlavný príjem? Využi možnosť uplatniť svoje skúsenosti a začni predávať aj drogériu a kozmetiku!

Čo u nás získaš?
a) Nových priateľov a známych
b) Férový prístup
c) Striktné pravidlá počas celej doby spolupráce
d) Ďalší príjem do domácnosti
e) Pravidelné meetingy s kolegami
f) Pravidelnú možnosť stať sa najlepším obchodníkom a získavať dodatočné odmeny
g) Dokonalý prehľad o svojej činnosti, zákazníkoch, objednávkach a províziách
h) Možnosť rozvíjať sa a kariérne napredovať

Hľadáme energického obchodníka, obchodníčku, ktorý má chuť si zarobiť či privyrobiť. Ak chceš pracovať v dynamickej firme s moderným systémom, potrebuješ mať k dispozícii (vlastné) auto, s ktorým obchádzaš zákazníkov, telefón, s ktorým sa vieš s nimi spojiť a tablet alebo notebook cez ktorý budeš vytvárať kopy objednávok. Spolupracovať budeme formou živnosti . Či pôjde o spoluprácu na part-time alebo full-time, je na Tebe. Robíš ako chceš, robíš kedy chceš, robíš koľko chceš. Hodnotený budeš províziou z vytvorených objednávok.

Nezáleží na tom, z ktorého mesta či kraja si. Ak sa dohodneme na spolupráci, budeš mať na starosti zákazníkov v mieste Tvojho bydliska a jeho blízkom a dostupnom okolí, ktorých si sám vyberieš alebo nájdeš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

a) Si pozitívne naladený človek?
b) Baví Ťa a napĺňa, práca obchodníka?
c) Máš príjemné vystupovanie a moderný imidž?
d) Máš skvelé komunikačné a obchodné zručnosti?
e) Vieš vytvárať dlhodobé a nadštandardné vzťahy so zákazníkmi?
f) Chápeš, že potreby zákazníka musia byť naplnené?
g) Si tímový hráč a chceš vyhrávať?
h) Máš rád stretnutia s kolegami a firemné akcie?
i) Máš vlastný tablet / notebook / smartfón, s ktorým budeš vedieť vytvárať objednávky on-line?
j) Máš k dispozícii (vlastné) auto, s ktorým budeš zákazníkov navštevovať?

Ak si na väčšinu otázok odpovedal/a kladne a naša ponuka Ťa zaujala, je veľká šanca, že hľadáme práve Teba. Pošli nám svoj životopis, budeme sa tešiť.

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí v oblasti predaja drogérie a kozmetiky už od roku 1992. Za tento čas sme sa vyprofilovali ako jeden z najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území SR. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických členov do nášho tímu. Predávame vyše 8 000 položiek, produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností.
Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EZaL - R.Zacharová
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martin Zachar
Tel.: 0903 280 993
E-mail: poslať životopis
ID: 3618163   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   100€ - 2 200€ + detailné info o hodnotiacom systéme na pohovore