Expedient(-ka) / Picker(-ka)

magano.sk

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
júl 2022
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a expedícia zákazníckych objednávok
- Manipulácia s tovarom
- Preberanie tovaru a príjem tovaru
- Kompletná starostlivosť o sklad a zverený úsek
- Udržiavanie čistoty skladu a spoločných priestorov
- Kontrola zásob tovaru

Miesto výkonu práce: Dolné Rudiny 1, Žilina (areál Fines)
Pracovná doba: Po-Pia 7:00-15:30
Práca vhodná pre ženy aj mužov.

- Práca na jednu zmenu. PO-Pia 7:00 - 16:00
- Práca v príjemnom kolektíve
- Preplácanie nadčasov
- Férový prístup
- Možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny
- Firemné podujatia

Výber uchádzačov prebieha v prvom kroku na základe zaslaného životopisu. Uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky, budeme telefonicky kontaktovať v najbližších dňoch. Druhým krokom je osobný pohovor, kde sa uchádzač dozvie všetky potrebné a doplňujúce informácie o ponúkanej pozícii a platových podmienkach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladovanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu kolegov, ktorí budú:
- zodpovední
- schopní pracovať s dôrazom na cieľ
- schopní pracovať samostatne aj spolupracovať s tímom
- odolní voči stresu, optimisticky naladení
- posilnia náš tím

Ponúkaná pozícia si vyžaduje vysoké tempo práce a precíznosť. Uprednostňujeme záujemcov s praxou na podobnej pozícii.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho tímu. Predávame viac ako 6 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 700 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom viacerých značiek. Zásobujeme maloobchodné prevádzky drogérií, potravín a taktiež zásobujeme firmy, školy, inštitúcie a segment HOREKA. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3357597  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac