Obchodní zástupcovia s drogériou (pre rôzne regióny)

EZaL - export-import

Žilina, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Prievidza, Trenčín, Topoľčany, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Banskobystrický kraj, Detva, Krupina, Lučenec, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Prešov, Snina, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Košice, Michalovce, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
14.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb
- komunikácia so zákazníkmi a starostlivosť o nich
- zasielanie pravidelných reportov
- starostlivosť o platobnú disciplínu
- príprava individuálnych ponúk pre klientov
- akvizície v pridelenom regióne a maximalizácia obchodného potenciálu
- v prípade živnosti je nutnosťou vlastný automobil - preplácanie nákladov dohodou
- 1x mesačne porada v Žiline

- finančné hodnotenie závislé na pracovných schopnostiach a nasadení
- výkonnostné odmeny
- zamestnanecké zľavy
- práca v stabilnej firme s 26 ročnou tradíciou
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Hľadáme skúsených regionálnych obchodných zástupcov, ktorí zapadnú do existujúceho tímu a posilnia existujúce, či nové regióny. Možnosť práce na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť. Ide o prácu na full time. Pri živnosti je možná aj dohoda ako part-time job, na čiastočný alebo skrátený úväzok, podľa dohody. V prípade živnosti požadujeme vlastný automobil. Bližšie informácie a podmienky spolupráce radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť pracovať samostatne
- vytrvalosť, trpezlivosť
- komunikatívne a predajné schopnosti
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- silná orientácia na výsledky
- silná orientácia na zákazníka
- chuť zarábať

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí v oblasti predaja drogérie a kozmetiky už od roku 1 992. Za tento čas sme sa vyprofilovali ako jeden z najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území SR. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických členov do nášho tímu. Predávame vyše 5 000 položiek od nami dovezených produktov až po produkty nadnárodných spoločností. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EZaL - R.Zacharová
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martin Zachar
Tel.: 0903 280 993
E-mail: poslať životopis
ID: 3357460   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou