Skladník, vodič

EZaL - export-import

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zahŕňa manipuláciu s tovarom, preberanie tovaru, príjem tovaru, schystávanie a kompletizáciu objednávok, nakladanie a vykladanie tovaru z/do dodávok a kamiónov, kompletná starostlivosť o sklad, rozvoz tovaru po celom území SR, príležitostne aj okolité krajiny, komunikáciu so zákazníkmi.

práca v príjemnom kolektíve
nákupy tovaru za zamestnanecké ceny
firemné podujatia
práca na jednu zmenu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladovanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, bezúhonného, spoľahlivého, flexibilného a dynamického pracovníka s vysokým tempom práce, ktorý posilní náš logistický tím.
Požadujeme prax vo vedení VZV aspoň pol roka.

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí v oblasti predaja drogérie a kozmetiky už od roku 1 992. Za tento čas sme sa vyprofilovali ako jeden z najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území SR. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických členov do nášho tímu. Predávame vyše 5 000 položiek od nami dovezených produktov až po produkty nadnárodných spoločností. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EZaL - R.Zacharová
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Klimeková
Tel.: 0903 509 046
E-mail: poslať životopis
ID: 3282481   Dátum zverejnenia: 9.1.2018