Riadiaci pracovník VN, NN - elektro

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ mesačné (do 30%) a ročné prémie (do 20% z celkovej ročnej hrubej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- znalosť v čítaní projektovej dokumentácie a legislatívy (stavebné povolenie, znalosť legislatívnej činnosť v rámci realizácie stavby);
​- riadenie výstavby, realizácia prác na stavbe, preberacie konanie za účelom odovzdania realizovanej stavby;
​- práca na celom území SR;
​- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby;
​- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb;
​- kontrola kvality a množstva vykonaných prác;
​- koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu;
​- zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi;
​- účasť na kontrolných dňoch;
​- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka;
​- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na stavbách u pridelených podriadených.​

- Služobný telefón aj na súkromné účely

- Služobný notebook

- Služobné vozidlo ( po skúšobnej dobe možnosť aj na súkromné účely)

- Ubytovanie zdarma

- Preplatenie nákladov na cestovné z miesta bydliska do zamestnania

- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 1,3% z príjmu zamestnanca

- Karta MULTISPORT s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%

- Príspevky pre deti zamestnancov - (školské výlety) 1x v školskom roku 70,- € na každé dieťa,

- Príspevky pri životných a pracovných jubileách,

- Príspevky pri darovaní krvi v hodnote 50 EUR a za bronzovú, striebornú a zlatú Jánskeho plaketu až do výšky 800 EUR

- Príspevok na rekreáciu

- Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti

- Bezplatné školenia

- Zázemie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti;

​- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť;

​- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci;

​- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť;

​- osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúci – výhodou;

​- čítanie technickej dokumentácie a výkresov;

- technické myslenie.​

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je slovenská spoločnosť s niekoľko desaťročnou tradíciou. Spoločnosť realizuje predovšetkým montážne práce, skúšky a odborné prehliadky pre investičné celky, pre jednotlivé druhy technológií v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky, automatizačnej a regulačnej techniky a to:
- rozvodne a trafostanice všetkých druhov napätí do 52 kV
- napájacie rozvody, vonkajšie káblové vedenia 6kV až 110 kV
- silnoprúdové motorické rozvody
- vonkajšie a vnútorné osvetlenie
- bleskozvody a uzemňovacie siete
Svoju činnosť realizuje na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
Spoločnosť taktiež zabezpečuje komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky.
Spoločnosť EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je od 01/2019 členom nadnárodného holdingu EPH.

Kontakt

ID: 4808997  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac