Elektromontér / Elektrikár / Elektrotechnik / Elektromechanik

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
DOHODOU
1 200 - 1 800 EUR/mesiacUvedená základná mzda je za základný fond pracovného času a obsahuje variabilnú zložku 25%. K základnej mzde prislúchajú ešte príplatky v rámci platnej legislatívy (nadčasy, sťaženostné, cestovné náhrady, diéty - cca 200 eur na mesiac...) + mesačné a ročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti. Priemerná hrubá mesačná mzda elektromontérov v roku 2023 (mimo vedúcich pracovníkov) bola 1964.- eur (vrátane diét a cestovných náhrad). Bližšie informácie budú poskytnuté na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce v priemysle, montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie káblov, výroba a montáž elektrických rozvádzačov, montáž transformátorov, elektromontážne práce na dráhach. Práce sú realizované na celom území SR a ČR. Sídlo spoločnosti je Košiciach.

- Ubytovanie zdarma
- Preplatenie nákladov na cestovné z miesta bydliska do zamestnania
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 1,3% z príjmu zamestnanca a v prípade rizikových prác 2% z príjmu zamestnanca,
- Karta MULTISPORT s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Príspevky pre deti zamestnancov - (školské výlety) 1x v školskom roku 70,- € na každé dieťa,
- Príspevky pri životných a pracovných jubileách,
- Príspevky pri darovaní krvi v hodnote 50 EUR a za bronzovú, striebornú a zlatú Jánskeho plaketu až do výšky 800 EUR
- Príspevok na rekreáciu
- Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
- Bezplatné školenia
- Vyplácanie stravného a cestovných náhrad (mesačne cca 200 eur a viac podľa skladby zákaziek)
- Zázemie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Zváračský preukaz je výhodou (nie podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárenstvo, technika, stavebníctvo

Elektrotechnické vzdelanie podmienkou.
Čítanie Projektovej dokumentácie - výhodou
Osvedčenie v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. - výhodou
Manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav, chuť učiť sa, zodpovednosť

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je slovenská spoločnosť s niekoľko desaťročnou tradíciou. Spoločnosť realizuje predovšetkým montážne práce, skúšky a odborné prehliadky pre investičné celky, pre jednotlivé druhy technológií v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky, automatizačnej a regulačnej techniky a to:
- rozvodne a trafostanice všetkých druhov napätí do 52 kV
- napájacie rozvody, vonkajšie káblové vedenia 6kV až 110 kV
- silnoprúdové motorické rozvody
- vonkajšie a vnútorné osvetlenie
- bleskozvody a uzemňovacie siete
Svoju činnosť realizuje na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
Spoločnosť taktiež zabezpečuje komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky.
Spoločnosť EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je od 01/2019 členom nadnárodného holdingu EPH.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Nagyová
Tel.: +421918920536
E-mail: poslať životopis
ID: 4754873  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac