Hľadáme očnú optičku / optika

eyekido s. r. o.

Miesto práce
Pradiareň 1900, Cvernovka, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
máj 2024
1 400 - 2 300 EUR/mesiacNa výplate sa radi dohodneme podľa tvojich skúsenosti od 1400-2300 € (pre TPP).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného optika alebo optičku, ktorá/ý medzi nás zapadne najmä ľudsky, zároveň má veľkú chuť zdokonaľovať sa aj profesne.
Dôležitý je dobrý vzťah k práci s ľuďmi aj zručnosť v oprave a úprave rámov.

● Čo bude tvojou úlohou?

Pôjde najmä o obsluhu zákazníkov, prácu s okuliarovými rámami a POS systémom.

Z odborných úloh bude náplňou tvojej práce zábrus okuliarových šošoviek, odborné poradenstvo, úprava rámov na mieru zákazníkovi a drobné opravy.
Komunikácia s tímom, objednávanie šošoviek, riešenie reklamácií a starostlivosť o zákazníkov.Z času na čas za tebou príde aj niekto z marketingu po radu alebo návrhy na zlepšenia.

Čo ponúkame?

● Nekorporát: Keď sa ti niečo nebude páčiť alebo budeš mať návrh na zlepšenie, prosto to povieš a my si ťa radi vypočujeme. A potom s tým aj niečo spravíme.

● Otvorenosť novým veciam: Ak ťa pri práci niečo špeciálne chytí za srdce, dáme ti možnosť sa v tom realizovať.

● Možnosť rásť: Radi robíme veci najlepšie ako sa len dá. Ak to cítiš rovnako, bude sa ti u nás páčiť.

● Pohodu: Čaká ťa plochá firemná štruktúra a úplne pohodová atmosféra.

● Rozhľad: Účasť na najväčších optických veľtrhoch v Európe a na vzdelávacích podujatiach.

● Nové okuliare v pravidelných intervaloch. Obuvníkov syn neostane bosý.

● Firemné benefity v podobe na akej sa dohodneme. Ak je niečo, čo robíš rád/rada, radi ťa podporíme.

● Teambuildingy, knižnica plná kníh z rôznych profesijných a osobnostných oblastí, kvalitná káva, každý mesiac tímové meetingy s pizzou (alebo iným jedlom), oslavy narodenín a pod.

● Môžeš si vybrať, či chceš byť full time zamestnanec na TPP alebo živnosť.

Napíš nám niečo pekné o sebe a tiež prečo by si chcel/a u nás pracovať. Pokojne pridaj link na tvoje sociálne siete či blog, ktorý si vedieš len tak zo zábavy . Prosto čokoľvek, aby sme si ťa vedeli lepšie predstaviť.

V prípade záujmu vyplň prosím dotazník priamo na našej webstránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Očná optika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Očná optika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Máš papier v študijnom odbore optik.

● Chceš sa neustále zlepšovať v tom, čo robíš a posúvať veci dopredu.

● Máš rád ľudí a spokojný zákazník je pre teba alfou a omegou.
● Máš pozitívny vzťah k detským zákazníkom.

● Si dôsledný, samostatný, rýchlo sa učíš.

● Nemáš problém prijať spätnú väzbu, ani ju dávať iným.
● Nebojíš sa vyjadriť k rôznym témam a posúvať tak eyekido aj seba ďalej.

● Nečakáš, že ti niekto zadá úlohy, ale sám ich vyhľadávaš.

● Máš rád výzvy a nebojíš sa vystúpiť z komfortnej zóny.

● Pracuješ s počítačom.

● Komunikácia v angličtine a prax v odbore výhodou.

Sme moderné detské očné centrum. Vznikli sme preto, aby sa všetky decká naučili brániť pred zlým zrakom. Za vznikom eyekida stoja Dano Grigar z optiky ZITA a Milo Sulek z očného štúdia Visum.

Poď s nami vytvoriť to najkrajšie a najpríjemnejšie očné centrum, kam budú rodičia a deti radi chodiť.

● Čo robíme?
Chránime deti pred zlým zrakom. Je to dôležitá misia. Hlavne dnes, keď sa každý deň pozerajú do obrazoviek. Na jednom mieste robíme diagnostiku, komplexné vyšetrenia, očné cvičenia a ponúkame kvalitné a štýlové okuliare.

● Čím sa líšime od ostatných?
Najlepšie ochránime detské oči, keď sa na ne pozeráme z každej strany. Preto v našom detskom očnom centre eyekido sedia na jednom mieste detský oftalmológ, optometrista, ortoptista a optik. Vďaka ich tímovej spolupráci je o zrak detí dobre postarané. Veríme, že kvalitné vyšetrenie a včasná prevencia sú základ.

● Kde budeme sídliť?
V moderných priestoroch Pradiarne 1900 chceme vytvoriť naozaj príjemné miesto na prácu s najkvalitnejšími prístrojmi. Chceme, aby sa deti cítili ako v svojom prirodzenom prostredí a z vyšetrenia nemali strach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778335  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac