Softvérový developer s výhľadom na Tatry

EXXETA s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacMesačná mzda sa pohybuje v rozmedzí 1.500 EUR až 3.000 EUR v závislosti od profesionálnych a personálnych zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád Vysoké Tatry, programovanie a túžiš po nových výzvach, radi ťa privítame medzi seba. Pridaj sa do nášho tímu a získaj cenné skúsenosti v oblasti vývoja softvéru! Či už ťa baví backend alebo frontend, u nás určite nájdeš uplatnenie na zaujímavých projektoch, na ktorých budeš mať aj ty možnosť rozvinúť svoj potenciál. Stačí nám len zaslať tvoje CV v anglickom jazyku – ozývame sa každému uchádzačovi.

Aká práca ťa u nás čaká
• Budeš zodpovedný za analýzu, podporu a implementáciu požiadaviek koncových zákazníkov
• Snažíme sa dodržiavať “best practices” a “clean code”, držíme sa štandardov a všeobecne uznávaných konceptov v rámci rôznych krajín
• Prehĺbiš si nadobudnuté vedomosti a spoznáš nových ľudí
• Budeš mať možnosť aktívne sa zapájať a realizovať vlastné nápady
• Pomáhame tvoriť aj komplexné softvérové riešenia, pričom využívame najnovšie technológie a agilné postupy vývoja, ale pracujeme aj na malých riešeniach

Čo od teba očakávame
• Vzdelanie v odbore informatiky, prax v odbore alebo porovnateľné kurzy či tréningy
• Skúsenosti s nástrojmi udržiavania kódu (Github, Gitlab, SVN, ...)
• Skúsenosti s metódami a procesmi moderného softvérového inžinierstva
• Skúsenosti s agilnými vývojovými metódami, ako napr. SCRUM
• Chuť pracovať na rôznorodých projektoch alebo komplexných úlohách, pričom sa snažíme dbať na kvalitu výsledkov

Aké technológie využívame
Nie je potrebné vedieť všetky technológie, ale aspoň jednu prípadne kombináciu viacerých
• Backend: Java 11, Kotlin, Python, .NET, C#, ASP.NET
• Frontend: Angular, React, Vue.js, JavaScript
• Spring: Core, Boot, Data, MVC, Cloud
• Development tools: Maven, Gradle, Git
• Data communication: CORBA, Message Queuing, Novell, RFC, RPC, TCP/IP Internet, Intranet, REST over JSON, AJAX
• Database: MySQL, PostgreSQL, MSSQL, ElasticSearch, Apache Spark Cluster, Hibernate
• Continuous Integration: Gitlab CI/CD, GitHub, JaCoCo, Jenkins, SonarQube, Azure DevOps, Helm, Terraform
• Tests: JMeter, Junit 5, Mockito, PowerMock
• DevOps: Kubernetes, Docker
• Cloud: AWS alebo Azure

ROZVOJ
• Možnosť neustáleho vzdelávania či účasti na konferenciách
• Kurzy nemeckého jazyka

ZDRAVIE
• Zdravotný benefit – finančný príspevok na rôzne lekárske úkony
• Sickdays
• PNka preplácaná do 100% po dobu 6 týždňov do roka

WELL-BEING
• 5 dní bonusovej dovolenky v prípade vyčerpania zákonného nároku
• Možná práca remote
• Priateľská atmosféra, rodinná kultúra, teambuildingy na Slovensku aj v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozíciu sa hodíš:
• ak si tímový hráč
• ak sa rád učíš
• ak si ochotný sa ďalej rozvíjať

EXXETA brings business and IT together. We are your partner from strategy design to the optimisation of your IT systems. This comprehensive approach to consulting helps you to detect dependencies across every level of your company, develop new potential and reduce your risks. With our help, companies become more efficient and successful. We find tailored solutions to meet your individual requirements if no standard products fit the bill. Our service portfolio offers an ideal combination of the areas Management Consulting, Industry Consulting, Methodology Consulting and IT Consulting.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4256416  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac