Office Manager

EXXETA s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 48 (BLUMENTAL OFFICE I.), Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office Management
- komplexné zabezpečenie administratívneho chodu officu
- komplexná starostlivosť o chod officu
- objednávanie kancelárskych potrieb, zariadenia, nápojov, ovocia do officu
- komunikácia s dodávateľmi
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie
- zodpovednosť za poštové zásielky vrátane chodenia na poštu
- prijímanie a uvádzanie návštev
- komunikácia so správcom budovy, nahlasovanie škôd v office
- vybavovanie reklamácií
- správa rezervačného systému meetingovej miestnosti a parkovania pre zamestnancov
- organizácia eventov, team buildingov
- komunikácia s Office Managementom v Nemecku

Travel Management
- rezervácia leteniek listkov na vlak, hotelov pre zamestnancov

Asistentské práce
- jednoduché HR asistentské práce (dochádzka, absencie)
- výpočet a objednávanie jedálnych kupónov
- asistentská podpora riaditeľa spoločnosti
- príprava PPT prezentácií
- kopírovanie, scanovanie dokumentov
- asistentská podpora HR a Finance
- občasné preklady

- 25 dní dovolenky do roka
- školenia
- 100% preplatená PN v celkovej dĺžke 6 týždňov v kalendárnom roku
- Sick days v prípade krátkodobého ochorenia (do 2 dní)
- jedálne kupóny v nominálnej hodnote 3,50 EUR hradené v plnej výške zamestnávateľom
- firemný mobil, firemný notebook
- Work-Life-Balance
- teplé nápoje (káva, rôzne druhy čajov), čerstvé ovocie k dispozícii každý pracovný deň
- eventy (Summer Party v Nemecku, Kick-off v Nemecku, teambuildingy)
- príjemné pracovné prostredie s veľkou terasou v blízkosti centra Bratislavy
- rodinná firemná kultúra

Ak Vás daná ponuka oslovila, budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis na lubomira.chovancova@exxeta.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- dobré komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- dôslednosť, zmysel pre detail
- zodpovedný prístup k práci
- tímový duch
- chuť učiť sa nové veci
- užívatelská znalosť MS Office, MS Windows
- aktívna znalosť NJ a AJ

EXXETA brings business and IT together. We are your partner from strategy design to the optimisation of your IT systems. This comprehensive approach to consulting helps you to detect dependencies across every level of your company, develop new potential and reduce your risks. With our help, companies become more efficient and successful. We find tailored solutions to meet your individual requirements if no standard products fit the bill. Our service portfolio offers an ideal combination of the areas Management Consulting, Industry Consulting, Methodology Consulting and IT Consulting.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EXXETA s.r.o.
Mýtna 48
811 07 Bratislava
www.exxeta.sk

Kontakt

ID: 3100390   Dátum zverejnenia: 12.10.2017