Skladník, vedúci skladu

LTG, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie skladového hospodárstva, práca s počítačom
- riadenie skladníkov, zadelovanie služieb, plánovanie, kontrola
- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- balenie, rozdelovanie a skladovanie tovaru.
- príprava a výdaj tovaru
- udržiavanie skladových priestorov v poriadku a čistých podmienkach
- likvidácia odpadov, recykling
- zodpovednosť za správu materiálu a vykonávanie inventúr tovaru
- aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
- nakladanie a vykladanie tovaru z/do dodávok a kamiónov
- príležitostne aj rozvoz tovaru

- práca na jednu zmenu, IBA počas pracovných dní
- práca v príjemnom kolektíve
- preplácanie nadčasov
- zamestnanecké zľavy
- zázemie stabilnej, prosperujúcej a stále rastúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

prosím životopisy zasielať emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozíci vedúci skladu

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý bude zodpovedný, dynamický, flexibilný, bezúhonný a spoľahlivý.

Naša spoločnosť LTG, s.r.o. pôsobí na trhu interiérového a exteriérového dizajnu už viac ako 11 rokov. Produkty svetových výrobcov ponúkame v našom showroome a na našich e-shopoch vo viacerých krajinách strednej Európy.

Exterio (www.exterio.sk) je trhový leader v oblasti predaja záhradného - exteriérového nábytku a doplnkov, a naše produkty nájdete na slovenskom, českom, rakúskom a maďarskom trhu.

Belini (www.belini.sk) je predajca širokého sortimentu moderného a štýlového interiérového nábytku s online ponukou viac ako 15.000 produktov na Slovenskom a Českom trhu, ktorý svoju pôsobnosť rozšíril v roku 2022 aj do Maďarska. Od roku 2022 sme aj výhradným zastúpením nemeckej dizajnovej značky KARE.

Naše produkty nájdete v mnohých hoteloch, reštauráciách, wellness centrách na Slovensku v Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a dokonca aj v Chorvátsku.

Viac informáci nájdete na našich webových stránkach: www.exterio.sk , www.exterio.cz , www.exterio.hu, www.exterio24.at, www.belini.sk, www.belini.cz a www.belini.hu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3543380  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 Eur