Vedúci predajne / predavač nábytku

EXTERIO

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a obchodného ducha? Ak áno, potom by Vás mohla zaujať naša ponuka práce na pracovnú pozíciu odborný predajca. Hľadáme silnú, zodpovednú a príjemnú osobnosť, ktorá sa chce realizovať.

Náplň práce :
- aktívny predaj v predajni
- tvorba cenových ponúk
- spracovanie a evidencia objednávok
- fakturácia a vyúčtovanie
- akvizícia a starostlivosť o zákazníkov
- starostlivosť o vystavený tovar a predajnú plochu
- podávanie informácií o predávanom tovare
- vybavovanie reklamácií

- motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch,
- zázemie stabilnej, prosperujúcej a stále rastúcej spoločnosti
- úvodné zaškolenie a následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu, ale aj predaja a zákazníckeho servisu
- zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

prosím životopisy zasielať emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

predajca, odborný predajca
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- veľmi dobré predajné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC a chuť sa rozvíjať v tomto smere

Exterio (www.exterio.sk) je popredným slovenským predajcom záhradného - exteriérového nábytku a doplnkov. Spoločnosť LTG s.r.o. pôsobí pod obchodnou značkou Exterio na slovenskom, českom a maďarskom trhu už viac ako 9 rokov a našou hlavnou činnosťou je priamy predaj exteriérového a záhradného nábytku na konečného spotrebiteľa, ale aj pre hotely, reštaurácie, kaviarne a wellness (HoReCa).
Viac informáci nájdete na : www.exterio.sk, www.exterio.cz alebo www.exterio.hu

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

LTG s.r.o.
Studená 4B
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 1201318   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1500 Eur