Content špecialista

LTG, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výborné IT zručnosti, prax v online svete a záujem sa posúvať ďalej? Ak áno, potom by Vás mohla zaujať naša ponuka práce na pracovnú pozíciu Content špecialista pre naše online oddelenie. Hľadáme silnú, zodpovednú a príjemnú osobnosť, ktorá sa chce realizovať a podielať na raste inovatívnej a stabilnej spoločnosti.

Náplň práce :
- Vytváranie online contentu, úprava fotiek a textov k produktom (nábytkový segment: www.exterio.sk, www.belini.sk)
- Plánovanie, koordinácia a kontrola online contentu
- Priestor pre realizáciu vlastných nápadov (napr. soc. siete)

- motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti so silnou kompentenciu v online predaji, pôsobiacej vo viacerých krajinách strednej Európy
- multisport karta
- zamestnanecké zľavy
- mladý a dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy a kopec srandy
- po zaučení možný home office

Informácie o výberovom konaní

prosím životopisy zasielať emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT analytik, IT admin, Webadmin

Počet rokov praxe

2

Technická zdatnosť, výborná orientácia v CMS a na weboch
Proaktivita, a nadšenie sa učiť nové veci
Silné analytické zručnosti a schopnosť pracovať samostatne
Výborná gramatika a štylistika
Dobré komunikačné schopnosti
MS Excel pokročilý
CSS a HTML pokročilý

Naša spoločnosť LTG, s.r.o. pôsobí na trhu interiérového a exteriérového dizajnu už viac ako 11 rokov. Produkty svetových výrobcov ponúkame v našom showroome a na našich e-shopoch vo viacerých krajinách strednej Európy.

Exterio (www.exterio.sk) je trhový leader v oblasti predaja záhradného - exteriérového nábytku a doplnkov, a naše produkty nájdete na slovenskom, českom, rakúskom a maďarskom trhu.

Belini (www.belini.sk) je predajca širokého sortimentu moderného a štýlového interiérového nábytku s online ponukou viac ako 15.000 produktov na Slovenskom a Českom trhu, ktorý svoju pôsobnosť rozšíril v roku 2022 aj do Maďarska. Od roku 2022 sme aj výhradným zastúpením nemeckej dizajnovej značky KARE.

Naše produkty nájdete v mnohých hoteloch, reštauráciách, wellness centrách na Slovensku v Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a dokonca aj v Chorvátsku.

Viac informáci nájdete na našich webových stránkach: www.exterio.sk , www.exterio.cz , www.exterio.hu, www.exterio24.at, www.belini.sk, www.belini.cz a www.belini.hu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4542866  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac