Autorizovaný bezpečnostný technik / technik BOZP

BOZP+ s. r. o.

Miesto práce
Vojtěcha Tvrdého 783/4, Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie činností Autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
- vykonávanie školení v oblasti BOZP a OPP u zmluvných klientov
- Zabezpečovanie úloh v oblasti BOZP a OPP u zmluvných klientov
- Zabezpečovanie komplexných služieb v oblasti BOZP a OPP pre klientov z rôznych odborov ( výrobná sféra , štátna správa , administratíva atď . )
- Vyhľadávanie a prevencia rizík , systém poskytovania osobných ochranných pracovných prostriedkov
- Sledovanie všeobecne platných právnych a ostatných predpisov k problematike BOZP a OPP
- Prevencia a riešenie mimoriadnych udalostí v BOZP , najmä pracovnej úrazov a chorôb z povolania , zisťovanie ich príčin a okolností
- Spracovanie a pravidelná aktualizácia povinné dokumentácie
- Vykonávanie vstupných a periodických školení zamestnancov z oblasti BOZP a OPP
- Vykonávanie vnútorných auditov a previerok BOZP a OPP u klientov
- Navrhovanie nápravných opatrení
- Zastupovanie klientov pri kontrolách štátnych orgánov
- Rokovania so štátnymi kontrolnými orgánmi ( IP, RUVZ , HZS )

Práca u medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu v ČR a SR
- Získanie praxe v rámci všetkých odvetví na trhu
- Vyplácame 13. plat z hospodárskeho výsledku spoločnosti
- Pravidelný rast mzdy min . o 3 % ročne
- Pravidelné mesačné prémie ku mzde
- Kariérny rast ( vedúci oddelenia , inšpektor / ka , technický / ká riaditeľ / ka )
- vzdelávacie kurzy, teambulding
- Zázemie úspešné a perspektívnej spoločnosti v ČR a SR
- Služobný telefón a notebook
- Služobné auto
- Práca v priateľskom a mladom kolektíve
- Neustále zvyšovanie odbornosti pre oblasť BOZP a OPP
- Program podpory a adaptácie Vám pomôže v začiatku Vašej práce v našej spoločnosti

Žvotopis posielať písomne e-mailom: [email protected]. Napísať pracovnú pozíciu a mesto pracovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- doložiť platné osvedčenia BT alebo doložiť platné osvedčenia ABT (Autorizovaný bezpečnostný technik)
- technik požiarnej ochrany
- lektorské minimum
- vodičský preukaz sk. B - pokročilý,
- nástup možný ihned
- Komunikatívnost, pozitívny prístup k obchodným partnerom
- Reprezentatívne vystupovanie

Značka Extéria se již za 10 let stala nejúspěšnější firmou v oboru a dále buduje dobré jméno nejen v ČR a Slovensku, ale i v rámci Evropy. Hlavním cílem společnosti je poskytovat odborný a profesionální outsourcing v zákonné oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
ID: 2623810  Dátum zverejnenia: 26.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 Eur