Obchodný zástupca v kozmetickom/kaderníckom priemysle

EXTENSIONS II, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2 000 EUR/mesiac-odmeny v závislosti od obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov v oblasti kaderníckeho sektora
- Aktívna spolupráca s existujúcim klientom, rozpoznanie jeho potrieb, analyzovanie jeho potenciálu a riešenie možných problémov
- Osobné stretávania sa s potenciálnymi klientmi
- Uzatváranie obchodných objednávok
- Správnym postojom a vystupovaním reprezentovať spoločnosť, udržiavanie dobrého mena spoločnosti
- Pravidelnými návštevami klienta prispievať k rozvoju obchodných vzťahov
- Prezentovanie a propagácia tovarov a služieb
- Zvyšovaním počtu aktívnej klientely plniť stanovené ciele predaja pre daný región a sortiment
- Zabezpečiť efektívne plánovanie a riadenie svojho pracovného času

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny plat plus odmeny, v závislosti od výkonu

Práca v zabehnutých regiónoch s existujúcou databázou
- Flexibilný pracovný čas
- Nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti od dosahovaných výsledkov
- Motivačný systém bonusov
- Školenia
- Silná marketingová podpora pri hľadaní a oslovovaní nových klientov
- Služobný telefón
- Služobný automobil - dohodou

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splňujú podmienky.
Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení skorších predpisov, a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie pre účely ďalšieho spracovania.
Súhlas nám dávate na dobu neurčitú a podľa §20 ods. 3 cit.zákona ho je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderníctvo, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osvedčenie pracovných skúseností, ako obch. zástupca
- výborná MS Office
- znalosť systému CRM výhodou
- seba motivácia a silná orientácia na zákazníka
- vynikajúce predajné, komunikačné a
vyjednávajúce schopnosti
- stanovenie priorít, časové riadenie a organizačné
schopnosti
- schopnosť vytvárať prezentácie prispôsobené potrebám klienta

Seamless1 je australská spoločnost, ktorá je na trhu od roku 2014 a zaoberá sa predlžovaním vlasov a vlasovou kozmetikou tej najvyššiej kvality.
V spolupráci s vysoko uznávanými partnerskými kadernickými salónmi Seamless1 bolo už preškolených tisíce kaderníkov po celom svete.
Rychle se rozširujúca metóda predlžovania vlasov je dostupná už v Austrálii, Europe, Amerike a strednej Azii.
Ambasadorom značky je aj svetovo uznávaný kaderník Mounir.
Zastúpenie Seamless1 pre SR a ČR.
www.seamless1.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3798239  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac