Obchodný manažér pre západné Slovensko

EXTEC s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda od 1800,00 EUR/mesiac + bonusy z obchodných výsledkov. Konkrétna výška mzdy bude závisieť od preukázaných skúseností, odborných schopností a zručností vybraného uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodovanie na zverenom trhu
Získavanie informácií o trhu, zákazníkoch a nových príležitostiach
Zodpovednosť za vedenie obchodných rokovaní
Prezentovanie cenových ponúk pre zákazníkov
Vyjednávanie zmlúv a dodacích podmienok
Komunikácia so zákazníkmi na všetkých riadiacich úrovniach
Telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi
Sledovanie úrovne a vzrastu objednávok
Zodpovednosť za rozvinutie a udržiavanie zákazníckych vzťahov

Mladý, dynamický tím
Možnosť osobného rastu a rozvoja
Príjemné pracovné prostredie
Motivujúce mzdové ohodnotenie
Mobilný telefón, notebook
Auto aj na súkromné účely
Sick days

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Samostatnosť, diplomacia
Časová flexibilita
Odolnosť voči stresu
Schopnosť vysokého pracovného nasadenia
Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým podmienkam
Ochota cestovať

Skupina EXTEC so sídlami v Českej republike a na Slovensku, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti MaR, RS, elektro (NN, VN), výroby rozvádzačov a špeciálnych panelov, Ex dodávok aj výroby zariadení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu pre zákazníkov v chemickom, petrochemickom, rafinérskom, farmaceutickom a biochemickom priemysle.
Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.
Viac informácií o spoločnosti na: www.extec.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Koťka
E-mail: poslať životopis
ID: 4748336  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac