Asistentka

EXTEC s.r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 1, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o administratívnu agendu riaditeľa
Pomoc pri organizovaní mítingov, workshopov, konferencií, porád
účasť na poradách a vyhotovenie zápisu
Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia
Vybavovanie poštovej a emailovej korešpondencie: príjem, triedenie, distribuovanie, odpovedanie
Objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia
Evidencia došlých faktúr v účtovnom systéme
Vystavovanie odberateľských faktúr, odoslanie klientom
Vedenie hotovostnej pokladnice
Spolupráca s účtovným oddelením
Podpora obchodného oddelenia

Mladý, dynamický tím
Možnosť osobného rastu a rozvoja
Príjemné pracovné prostredie
Motivujúce mzdové ohodnotenie
Mobilný telefón, notebook

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti EXTEC, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita

Skupina EXTEC so sídlami v Českej republike a na Slovensku, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti MaR, RS, elektro (NN, VN), výroby rozvádzačov a špeciálnych panelov, Ex dodávok aj výroby zariadení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu pre zákazníkov v chemickom, petrochemickom, rafinérskom, farmaceutickom a biochemickom priemysle.
Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.
Viac informácií o spoločnosti na: www.extec.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3206929  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou