Vedúci výroby v digitálnej tlačiarni

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností a kvality uchádzača ako aj plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s vedením tímu a ste technicky zručný? Viete zdolávať každodenné prekážky v rámci výroby a organizovať tím 12 ľudí? Viete zadeliť prácu, vypomôcť, ísť príkladom a popri tom zlepšovať pracovné prostredie a dozerať na kvalitu a poriadok vo výrobe?

Hľadáme Vedúceho výroby v dvojzmennej prevádzke u nás v ExpresPrint-e.

Očakávame:
- organizovanie malého tímu (2 x 6 operátorov)
- zadeľovanie práce, vyťažovanie pracovníkov
- výber a zaškoľovanie nových operátorov
- každodennú práca na zlepšovaní zručností svojho tímu
- zodpovednosť za BOZP a OPP
- zabezpečenie disciplíny, plnenia výrobných noriem a štandardov kvality tímom
- komunikácia s QA, Servisom a Obchodom ohľadne plnenia plánu, priorít a riešenia problémov
- participácia na vykonávaní úloh týkajúcich sa zlepšovania výrobných postupov, výrobného prostredia a pod.
- koordinácia činností s vedúcim na druhej pracovnej zmene

Pracovná doba striedaná po týždňoch:
- 6:00-14:00 (ranná smena)
- 14:00-22:00 (poobedná smena)

- Finančné ohodnotenie naviazané na výkon
- Pravidelné zvyšovanie platu
- Práca v stabilnej rodinnej firme, s ľudským prístupom
- Dlhodobá perspektíva zamestnania a zlepšovanie pracovných podmienok
- Mladý a priateľský pracovný kolektív
- Možnosť vzdelávania sa v oblasti nových technológií
- Zamestnanecký kredit pre objednávanie našich produktov
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače EMBEDED VIDEO: https://vimeo.com/122027818

Prosíme o zaslanie životopisu spolu so sprievodnou informáciu prečo vás táto pozícia zaujala. Uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na pracovné miesto budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s vedením tímu ľudí v rámci výroby (nemusí byť z oboru tlače)
- technická zdatnosť (schopnosť odstraňovať základné technické problémy a učiť sa riešiť nové situácie)
- skúsenosť s výberom nových zamestnancov
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti a rýchle učenie sa
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikačné zručnosti pri riešení problémov (komunikácia so servisným strediskom, kontrolou kvality, obchodom)
- skúsenosť s tlačiarenskou výrobou alebo grafikou je výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3801492  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac