Tlačiar/Rezač v tlačiarni - ExpresTlac.sk - Digitálna tlačiareň

Expresta

Miesto práce
Squarebizz Bory, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac(1.100 EUR základ + variabilné ohodnotenie + príplatok pre skúseného uchádzača) + príplatky za nadčasy a pod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho výrobného tímu. Radi ťa do všetkého zaučíme, no zároveň sa potešíme, ak by si už mal/mala nejakú prax v rámci polygrafie. Dôležité je mať pozitívny vzťah k technike, logické uvažovanie a dobrú organizáciu práce. Ide o kumulovanú pozíciu a našou úlohou ťa bude naučiť narábať s Tlačiarňou HP Indigo a Rezačkou Perfecta a Duplo.

Tvojou náplňou bude tlač na tlačiarňach HP Indigo, vstupná a výstupná kontrola tlače a údržba tlačiarní a práca na rezacích zariadeniach v rámci tlačiarenskej výroby: stohová rezačka Perfecta a hárková rezačka Duplo.

Pracovný čas: 7,5 hodiny + 30min obedná prestávka

Pracovná doba: 2-zmenná prevádzka striedajúca sa po týždňoch v časoch 6:00 - 14:00 a 14:00-22:00

Hľadáme človeka, ktorého začleníme do nášho kolektívu, naučíme ho všetko potrebné a bude v našej spoločnosti dlhodobo rásť (profesionálne, ľudsky, kariérne, finančne).

- Práca v stabilnej rodinnej firme
- Priateľský kolektív, ktorý rád pomôže a dá sa naň spoľahnúť
- S nárastom skúseností aj rastúce finančné ohodnotenie
- Zvýšený príspevok na stravné
- Dochádzkový bonus
- Každým rokom rastieme, to znamená vždy nové možnosti rozvoja
- Finančné ohodnotenie naviazané na výkon, bezchybnosť a prácu s materiálom
- Zamestnanecký kredit na tlač a zvýšený príspevok na stravné lístky
- Možnosť rýchleho postupu a rozvoja zručností
- Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače (Pozri video: https://vimeo.com/796649969)

Lokalita pracoviska:
Devínska Nová Ves 7465, Bratislava

Prosíme o vyplnenie nášho formulára pre uchádzačov, kde zodpoviete 2 krátke otázky a nahráte svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Osobnostné
- Manuálne zručný
- Vysoké pracovné nasadenie
- Precízny
- Kladný vzťah k strojom a technike ako takej

Technické
- skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou, možnosť zaškolenia
- práca s PC na základnej úrovni (Email, Web, Microsoft Office)

Jazykové
Základná znalosť angličtiny je výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4586048  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac