Operátor/Grafik pre tlačové a vyrezávacie stroje

Expresta

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac(800 EUR základ + príplatok pre skúseného uchádzača + variabilné ohodnotenie + príplatky za nadčasy a pod. )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho výrobného tímu. Radi Ťa do všetkého zaučíme, no zároveň sa potešíme, ak by si už mal/mala nejakú prax v rámci polygrafie (nie je to však podmienkou). Znalosť grafiky/grafických programov je však nutnosťou. Dôležité je mať tiež pozitívny vzťah k technike, logické uvažovanie a dobrú organizáciu práce.

Čo Ťa naučíme a čo budeš mať na zodpovednosť:
- Kontrolu grafických podkladov pred tlačou
- Obsluhu veľkoformátovej tlače a vyrezávania (program Caldera a stroje Mimaki/Summa)
- Obsluhu hárkových plotrov na výrez samolepiek
- Obsluhu laserového gravírovania a vyrezávania pomocou grafického programu Corel Draw
- Obsluhu vyšívacieho stroja v grafickom programe GiS
- Obsluhu stroja pre potlač stúh a pások v grafickom programe NiceLabel

Pre prácu s jednotlivými programami Ťa zaškolíme. Je ale dôležité, aby si ovládal/a základy práce v Corel-i alebo Adobe Illustrator-e. Tvoja práca bude spočívať v základnej príprave podkladov cez grafické programy a následne v samotnej výrobe na strojoch.

Pracovný čas: 7,5 hodiny + 30min obedná prestávka
Pracovná doba: 2-zmenná prevádzka striedajúca sa po týždňoch v časoch 6:00 - 14:00 a 14:00-22:00

Zamestnanecké výhody/benefity:
- Práca v stabilnej rodinnej firme
- Pravidelný rast mzdy o 50-100 EUR ročne
- Priateľský kolektív, ktorý rád pomôže a dá sa naň spoľahnúť
- S nárastom skúseností aj rastúce finančné ohodnotenie
- Každým rokom rastieme, to znamená vždy nové možnosti rozvoja
- Finančné ohodnotenie naviazané na výkon, bezchybnosť a prácu s materiálom
- Zamestnanecký kredit na tlač a zvýšený príspevok na stravné lístky
- Možnosť rýchleho postupu a rozvoja zručností
- Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače

Prosíme o vyplnenie nášho formulára pre uchádzačov, kde odpoviete na krátke otázky a nahráte svoj životopis. Ďakujeme

Lokalita
Do 31.7.2022 Kopčianska 15, Petržalka
Od 1.8.2022 nové priestory v Bratislava IV pri Bory Mall

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysoké pracovné nasadenie
- Priateľský a ochotný
- Schopný sústrediť sa na detaily
- Práca s PC na výbornej úrovni (Email, Web)
- Základná znalosť grafických programov (Adobe Illustrator, Corel Draw)
- Technická zdatnosť (schopnosť odstraňovať základné technické problémy a učiť sa riešiť nové situácie)

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3845671  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac