Univerzálny grafik

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme univerzálneho grafika, ktorý má už niečo za sebou a ktorého by bavila rôznorodá kreatívna práca v dynamicky rastúcej firme. Je to skvelá príležitosť pre tých, ktorí majú radi digitál, ale ocenia aj kontakt s tlačou a papierom. Budeš súčasťou marketingového tímu, no budeš pravidelne komunikovať v angličtine aj s webovým tímom. Podľa svojich zručností sa budeš venovať najmä:

- webdesignu: tvorba grafiky pre naše weby, podpora pri zlepšovaní vizuálnej identity či použiteľnosti.

- grafickému designu: tvorba kreatívnych digitálnych vzorov/templatov pre rôzne tlačoviny (napr. svadobné oznámenia, novoročné oznámenia, vizitky, kalendáre a iné …), príležitostné zalamovanie knižných tlačovín, prichádzanie s novými kreatívnymi nápadmi na nové tlačoviny pod našou značkou (kalendáre, diáre, poznámkové bloky, nálepky…), v prípade potreby sezónna výpomoc externým grafikom pri kontrole a úprave tlačovín pre našich klientov. Možnosť využiť veľký kreatívny a inovatívny priestor – od experimentovania s grafikou až po experimentovanie s technológiou tlače či kvalitou papiera.

- digitálnym médiám: najmä tvorba zložitejšej grafiky pre digitálne médiá. Výhodou je schopnosť fotiť a točiť/strihať jednoduché videá, nie je však podmienkou.

Čaká Ťa práca so skúsenými profesionálmi z oblasti marketingu, tlače a vývoja webu. Nie sme korporácia, preto svojou prácou budeš môcť reálne ovplyvňovať smerovanie a rozvoj našej firmy. Zároveň tvoja aktivita bude mať vždy reálne výsledky, či už v digitále alebo na papieri. Nebojíme sa chýb a radi experimentujeme, preto sme presvedčení, že sa u nás aj veľa naučíš. Našim klientom sme my sami a určujeme čo a ako dlho budeme robiť. Kvalita má prednosť pred kvantitou. Budeme chcieť aby si bol 100%tný a tak isto budeme pristupovať aj my k Tebe. Sme kolektív ochotných a usmievavých ľudí, ktori sa radi bavia, pomáhajú si a robia všetko pre to, aby sme sakaždý rok mohli pochváliť s rastúcim počtom spokojných zákazníkov. Tešíme sa na Teba :)

Okrem toho sa možeš tešiť aj na:
- hardware podľa vlastných potrieb
- vzdelávanie v obore na konferenciách a školeniach
- prácu s najnovšími technológiami v oblasti online marketingu
- pravideľnú komunikáciu v anglickom jazyku v rámci medzinárodného tímu
- realizáciu aktivít v rámci SK/CZ/AT/DE/EU trhu
- prácu v stabilne rastúcej rodinnej firme
- žiadne žabomyšie vojny s klientami ako v reklamnej agentúre
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- zamestnanecký kredit na tlač svojich vlastných vecičiek

Prosíme o zaslanie životopisu, ukážok prác/odkazu na práce a motivačného listu. Následne Ťa budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy
Adobe Premiere Rush - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- nemecký jazyk výhodou
- český jazyk výhodou
- schopnosť fotiť a upravovať fotky výhodou
- schopnosť točiť a strihať krátke video výhodou
- skúsenosť s tvorbou firemnej identity a loga výhodou
- skúsenosť so zalamovaním knižiek a časopisov výhodou
- schopnosť ilustrovať výhodou

Hľadáme:
- inovatívneho človeka, ktorý sa rád zlepšuje
- perfekcionistu, ktorý dotiahne všetko do posledného pixelu
- človeka, ktorý príde ráno do práce s tým, že "včera niečo čítal na zahraničnom blogu a mohli by sme to u nás vyskúšať"
- človeka, ktorý sa usmieva a hľadá riešenia, nie problémy
- človeka, ktorého bavia moderné technológie

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4017563  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac