Top ponuka! Nástupný bonus 400€ Predavač/ Predavačka

EXPRESS WORK, s.r.o.

Bratislava, Česko, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, Okres Břeclav, Okres Hodonín
Termín nástupu
28.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3,80-4,80Eur/hodina netto + bonusy a stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce BRATISLAVA
- komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
- poskytovanie informácií o tovare
- práca na pokladni
- doplňovanie tovaru
- predaj ponúkaného tovaru
-práca na predajnej ploche a sklade
- podieľanie sa na chode predajne
- dokladanie tovaru
- výroba čerstvého tovaru /bagety/
- vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru
Miesto výkonu práce BRATISLAVA / ubytovanie zabezpečené (hradené)

Ponúkame Vám prácu na potravinovom oddelení za výhodných platových podmienok s náborovým príspevkom 400€
- mzda 3,80 – 4,80€ netto
- týždenné zálohy
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- náborový príspevok 400€ LEN U NÁS!
- atraktívne finančné ohodnotenie- garancia zvyšovania platového ohodnotenia
- každá odpracovaná minúta zaplatená
- príplatky za zmennú prevádzku
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť privyrobenia si cez víkend + príplatok za prácu cez víkend
- príspevok na stravovanie / stravné lístky
- Vianočný bonus
- motivačný program a plánovanie kariérneho rastu zamestnancov
- zabezpečíme Vám školenie
- zabezpečené ubytovanie, ak nebývate v mieste výkonu prace a v blízkom okolí (hradené)
- príspevok na dopravu
- individuálny prístup manažera

Informácie o výberovom konaní

Potrebné:
-Zdravotný preukaz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne .
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výučný list / stredoškolské vzdelanie
- skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou
- schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- príjemné vystupovanie a orientáciu na zákazníka

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Bratislava
Trnava
Žilina
Košice

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3199465  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80-4,80Eur/hodina netto + bonusy a stravné lístky