Hodinová mzda 120,-Kč, Pracovník v železárnách, náborový bonus 12000,-, doprava zdarma, nástup ihned!

EXPRESS WORK - CZECH JOB EXPRESS s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.04.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22000,- - 30000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- navíjení ocelové pásky na dráty
- kontrola navíjení
- jednoduchá práca

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hodinová mzda 120,- Kč
- výkonnostní bonus 10,- Kč
- zajištěna doprava do zaměstnání
- ubytování zabezpečeno
- náborový příspěvek 12 000,- Kč
- příplatky za práci přesčas
- příplatky za práci (odpolední, noční směna)
- příplatky za práci o víkendu a svátcích
- příplatek za práci ve stíženém prostředí
- závodní stravování
- vyplacení týdenních záloh až 2000,-

Informace o náboru

kontaktní osoba Radek Horák,
radek.horak@expresswork.cz,
608 196 151

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hlavní náplní společnosti Železárny, spol. s r.o. je výroba výztužných svařovaných sítí do betonu a ocelového výztužného žebírkového drátu válcovaného za studena.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

dělnická profese

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť do práce
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- výborný zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EXPRESSWORK je obchodní společnost, která poskytuje klientům profesionální řešení v oblasti lidských zdrojů a personálního poradenství. Odpovědnost, kvalita, výjimečnost a sounáležitost jsou základní firemní hodnoty, z nichž společnost EXPRESSWORK vychází ve všech svých aktivitách.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Work4 s.r.o.
Račianska 96
83102 Bratislava
ID: 3361015   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22000,- - 30000,-